"bir insana yapılacak en büyük kötülük ona umut verip sonra hiçbir şey olmamış gibi gitmektir." -friends

Teen Wolf tartışma forumu

Tüm Forumlar > Teen Wolf > 6.sezon spoilerh onemli ayni zamanda sevindirici (okumassaniz pisman olursunuz)!!!

yeni konu aç 6.sezon spoilerh onemli ayni zamanda sevindirici (okumassaniz pisman olursunuz)!!!

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

evvvet arkadaslar simdi bu haber hepinizi sevindiricek 6ci sezonda arden cho (kira) olmiycak hatta arden youtube uzerinden bir vidyo paylasarak ayrilicagini belirtti ha bide dizide kendi istegiyle degil yazarlarin karariyla cikartilmis (jeff davis ilk kez dogru bi sey yapmis :D) nedenmi cikartilmis cunku :Kira diziden Allison ve Scott'ın tekrar bir araya gelmesi için çıkartılmış olabilir. Allison'ın geri gelmesi yüksek bir ihtimal ki çoğu izleyici böyle düşünüyor. 1. Sezon Kate Allison'a canavarı araştırtmıştı. 5. Sezon Sebastian Scott"ın anılarında Allison'ı gördü ve Maria Jeanne sandı. bide 5inci sezonun finalinde son sahnede camurlu ciplak ayak izleri vardi buda demek oluyorki allison bir sekilde dirilmis olabilir bu son sahne cogu sitelerde dizilabte dagil yayinlanmamisti yani silinmis olabilir iste buda o vidyo:https://www.facebook.com/TeenWolfTurkiyeFan/videos/755785514553167/ okudugunuz icin tesekurler :) ♥♥♥

vaaayyyyy

Buna spoiler değil teori deniyo ki diziyi izleyip bitirip idrak edebilen birisi bu teorileri düşünemiyosa ölsün daha iyi teori bile denemez bence arden cho nun ayrılıcağını duydum video şeyini falan görmedim ama herkez öyle dedi 1. sezonda scott saklanırken kate allison a beast i araştırttı ama bence sebebi canlanma olayından değil nasıl bi soyu olduğunu bilmesi yada ailesinin neyi avladığını , geçmişini öğrenmesi içindi hatta allison un babasını kızdırmak için bile söylemiş olabilir yani bence boş konu ben okuduğuma pişman oldum okumadığına pişman olucak birileri yoktur heralde :ÖQWEÇMQWtrÇMQWÇTMQWtrfqw

Bunada kanıt değil işaret deniyo ona bakılırsa stilesinde herkez 5. sezon ölüceğini söylediler yok başka diziye geliyo yok o ölünce dizi bitecek falan dediler ama bi bokun olduğu yok çok atarlısın önyargılısın ve teoriler çok boktan 2 tane teori senaryo gibi yazılmış yarım saatte okuyup bitirdim bu arada allison un geri gelme konusuda yaklaşık bi 15 20 forumda yaklaşık bi 20 30 konuda tartışılmıştır dediğim gibi boş bi konu olmuş ama şöyle şeyleri gördükçe gülesim geliyo saol moralimi yerine getirdin :A:SDÇÖasGÇM:awsgqAWÇS:Möfqws

Bu arada shadowhuntersta oynayabilirmiş arden cho öyle söylüyorlar buda başka bi teori yani bi kanıt yok spoiler değiller sıradan teoriler saçma sapan bi konuya sanki da vincinin şifrelerinden birini çözmüşçesine bi isim konulmuş :D

Ordan bakınca kahpeyemi benziyorum karıştırdın heralde diyip lafı koyardımda kardeş uzatma hadi gg :D

Adama bak lan akşam akşam çıldırtmak için gelmiş canımlı cicimli konuşuyor 40 yıllık asker arkadaşıyla konuşuyor sanki ben gidiyorum bu nedir kardeşim qÖWE:ÖMQWRÇMQÇTMQWÇTYMQ

umarım Allison dönmez çünkü mantıklı bir açıklaması olamayabilir ve Jeff ilk kez doğru birşey yapmış demen çok saçma ve ergence siz allison severler biraz fazla atarlı oluyorsunuz sanırım..

dizilabin son final kısmımda öyle bir şey yoktu

Bunlar teori ve Jeff böyle bir şey yapmadı. Arden, kendi isteği ile ayrıldı çünkü Kira'nın hikayesinin bittiğini düşünüyor. Ayrıca şu aptal ön yargınız cidden sıktı. Fandomun adı ergene çıktı -,- @mrs-sharman

Kira'nın Scallison'ı engellediğini sanmak neyin kafasıdır ? Biri açıklasın acl asşkdalskafsg

konuya abone kullanıcılar 10

Yukarı Çık