"Kocaman sarılmak istediğin insana,küçücük merhaba demek zorunda kalmak da en acısı." - The Originals

Teen Wolf tartışma forumu

yeni konu aç Allison

la beyler 5B den spoiller var birileri canlancakmıs tam anlamadım allison gerimi gelcek çözemedim de

Doğru duymuşsun, Crystal Reed'in sette görülmesi, oyuncuların renk vermemeye çalışması falan. Dönecek karakter %90 Allison'dur.

ya bi kere öldü cidden geri gelirse saçmalık olur tamam bende seviyorum ama olmasın jackson ısaac falan gelsin

bence isaac gelsin kesin ama allison'dan tam emin değilim gelse de olur gelmesede çünkü gelirsen kira ile scott'ın arasını bozmaya çalışır diye düşünüyorum

Türk dizisi değil bu. Kız diriyken yapmadığı şeyi dirildikten sonra mı yapacak Allah aşkına. Gelirse de ne yapar hiçbir fikrim yok ama insanken öldüğü için dirilip gelmesi falan çok saçma iyice cılkı çıkar ama bir iki bölüm için hayalet filan olarak ya da kanima olarak gelmesini ben de çok isterim tabi. Özledim Allison'ımızı.

Türk dizilrinde değil yabancı dizilerde dirilme oluyor. Daha geçen gün Arrow'da oldu. Çok da iyi oldu. Ben sizin kadar soğuk bakmıyorum nedense.

yani bu diziye daha çok heyecan katar bence iyi de olur

Jackson olabiir çünkü Colton haynes arrowun yeni sezonunda yok en kötü ihtimalle Peter yada ethan döner diyorum ALLİSON DÖNMEZ ..

Jackson yani Colton Arrow'a geri döneceğini açıkladı zaten. Allison diyorum, niye inanmıyorsunuz? :(

Yahu allison diziden ayrıldığından beri her sezon dizi setini ziyarete gidiyor zaten sette gözüktü diye dirilecek diye bir kaide mi var

konuya abone kullanıcılar 5

Yukarı Çık