"bir kızın yanında uyumak değil yanında uyanmak güzel bir şeydir." -supernatural

Teen Wolf tartışma forumu

Tüm Forumlar > Teen Wolf > ALLİSON GERİ DÖNÜCEK Mİ DİZİYE?

yeni konu aç ALLİSON GERİ DÖNÜCEK Mİ DİZİYE?

geçenlerde öyle bişey duydum doğrumu bilen var mı arkadaşlar ??

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

evet yeni fragmanda yaşıyo falan diyo ama izlersen daha iyi anlarsın pek bilmiyorum

Sonuçta onu öldürenler insan değildi olabilir mi?
Olur :)

Zaten diziye kesin olarak ya Isaac yada Allison dönecek ama Jackson yani Colton Haynes diziye geri gelmeyeceğini açıkladı. Bence Isaac dönecek çünkü Allison insan ama Isaac kurtadam olduğundan bi şekilde yaşamayı başarmıştır diye düşünüyorum.

Sanmiyorum cyristal dizinden ayrilirken daha farkli projelerde yer almak istedigini soylemis ama tabi o daha farkli projeler gelmediyse geri donuyo da olabilir

@Hayirlisi45 Crystal Reed bi diziden teklif almıştı geçen haftalarda tekif almıştı ama kabul ettimi bilmiyorum ve dizideki spoilerler arasında 1. sezon 5. bölümde şöyle yazıyo :
Ölen karakterlerden biri 5x01'de geri gelir ve hayranlar şoka girer.

demin yazdıgımı düzgün yazıyım :D
crystal reed bi diziden teklif aldı ama kabul ettimi bilmiyorum dizideki spoilerler arasında 5.sezon 1.bölüm hakkında söyle yazıyo:
Ölen karakterlerden biri 5x01'de geri gelir ve hayranlar şok olur.

Büyük ihtimalle geri dönmez kendi isteğiyle çıktığını söylemişti

allisonun gelme ihtimali yok çünkü crystal reed diziden ayrılırken 28 yaşındayım ve bir liseliyi oynamakta güçlük çekiyorum dedi

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Allison kendisi ayrıldı bence geri gelmez. Jackson Arrow'dan ayrıldı onun olma şansı var. Isaac'de olabilir sonuçta dizide ölmedi sadece Fransaya gitti

o dönen karakter arkadaşlar 3.sezondaki öğretmen

konuya abone kullanıcılar 14

Yukarı Çık