"erkeğin her adımı, her nefesi, her kelimesi ve hatta her bakışları yalan olabilir ama ağlamaları asla.." -icarly

Teen Wolf tartışma forumu

Tüm Forumlar > Teen Wolf > Baydı mı biraz ne?

yeni konu aç Baydı mı biraz ne?

Ben daha önceden de başlamalı mıyım diye bi konu açıp sormuştum çoğunluk başlamamı tavsiye etmişti 1. ve 2. sezon çok güzeldi ama 3. sezonun 5. bölümünde tıkandım resmen. Zaten Allison da 3. sezonda ölüyomuş hühühü neyse benim sormak istediğim şey Dizi ilki sezonlarda ki gibi olmaya devam edicek mi? bi de ben birazcık spoiler yedim Kira diye bi kız gelcekmiş Scott un sevgilisi falan olyomuş hiç gözüm tutmadı ou da kljdfhx NE YAPMAMI ÖNERİRSİNİZ?

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

tekrar devam etmeni öneririm evet kira gelip scottla sevgili olcak ama yeni sezon'da yok diziden ayrıldı bide spoiler olmasın allison başka bi rolde 5.sezon'da konuk oyuncu olacak yani sadece 1.bölüm oynayacak

devam et bence 3. sezon ve 5.sezon çoğu kişinin favorisi ki benimde favorim nerdeyse herkes 4. sezonu sevmediğini dile getiriyor ama 4.sezon kısa olmasına rağmen mükemmel bir sezondu ayrıca bende Scallison shipper'ım ama Kira'da bence iyiki gelmiş diziye farklı bir renk kattı. şimdi biraz küçücük bir spoi vericem sana 5.sezon finalinde Kira gidiyor :')

Diziyi bende yeni bitirdim 3 kere bırakıp basladıktan sonra 1 sezon tamamiyle ismindende anlasılacagı gibi ergen dizisi gibi oluyor diger sezonlarda kişilikler oturuyor bana göre 3 sezonda favorim oldu :) Dylan reis 3.sezonda dökturuyor.

Kesinlikle devam etmelisin, açıksası tam yerinde bırakmışsın. 3. sezonda Stiles'ın void olması falan mükemmel bir sezondu, ve evet 3x23'te Allison için ben de baya ağlamıştım. 4. sezonda iyidir, ama 5 efsane gibi bir şeydi, olgunlaştılar ve bunun farkındalardı.

sezon 6 neden hala başlamadı

3.sezonu bitirmeni öneririm dizinin zaten en güzel kısmı 3b idi ama ondan sonra izlemesen de bişey kaçırmazsın

izleme ya o sezonu bitir tamamen zaman kaybı sonrası

SANA ŞUNU SÖYLEYEYİM 3. SEZON EFSODUR HERKES İÇİN . 4.SEZONU İSE BAZILARI BEĞENMEMİŞ Mİ ÖYLE BİŞEY NERELERİYLE İZLEDİLER HİÇBİR FİKRİM YOK. 5. SEZONDA STYDİA VAR LAYDEN VAR ÇOKGÜZEL THEO REİS GELİYOR FLAN YAKISIKLI BİŞEY AMA SCOTT IN SÜRÜSÜNE YAPMADIĞI KALMIYOR . YANİ BEN TEEN WOLF U İKİ KERE BAŞLAYIP BİTİRMİŞ BİR UZAYLIYIM . BENİ DELİ ETMEYİN..

6.SEZON AYIN KAÇINDA BAŞLIYACAK

6.sezon geçikcek galiba çünkü daha yeni fragman yayınlandı genelde mayısda fragman verip 25-30 haziranda yayınlanıyordu yani ağustos sonu başlayabilir kesin bilgi değildir benim düşüncem

konuya abone kullanıcılar 10

Yukarı Çık