"yokluğunuzu hissetmeyeni varlığınızla rahatsız etmeyin." -bob marley

Teen Wolf tartışma forumu

Tüm Forumlar > Teen Wolf > Bu Dizinin Olayı Nedir(SPOİLER VERİN BANA)

yeni konu aç Bu Dizinin Olayı Nedir(SPOİLER VERİN BANA)

Ergenler çok izliyor bu diziyi bir vampire diares birde bu olay ne bu dizide ergen kurtlar vampirmi yiyior napıyor anlatsın biri bana spoiler da verin izlemiyicem çünkü kararım kesin o kadar bölüm izlemekten kurtulurum

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

(sen izlesende izlemesende yazacam)
teen wolf şimdi baş karekterler skat stiles derek alison lidya yan karekterler pitır derekin amcasi kate alisonun halasi chris alisonun babasi jaksın lidyanin eski sevgilisi şimdi hikaye başliyor şoyleki;
bir gun gece yarisi sikat arkadasi stilesle ormana giderler stiles in babasi şeriftir o yuzden sonra stilesin babasi onlari ormanda bulur ama skat saklanir stiles gider babasinin yanina Ee sonra onlar giderler skat ormanda yanliz kalir kendisindede astim hastaligi var Ee bu peter kurt adam oda kurda donuserek ormanda yemek aramaya baslar sonra bi kizi bulup yemis parcalamis Ee skat'ta ormanda gezerken o kizi bulmus onu oyle parcalanmis gordugu icin korkup kacar kacarken ayai takilir
sonra peter kurt olarak onudda yemek ister ama yiyemez sadece karnini isirir sonra skat kacmayi basarir tam kacarken caddenin ortasina gelir ordanda bi araba gelir icinde alison ve annesi vardir bunlar skati gormeyip kaza yapacaklardir ama alison son anda fark edip annesi kenara ceker boylelikle skat kaza yapmakta kurtulur iate sikat eve gedir kendine pansuman yapar sabah olur okula giderler arkadasi stiles la birlikte sonra skat duyma yetenegi dahada guclesir her duyusu dahada guclesir Ee haliyle onunda birde ondan hazetmeyen jaksin vardir liydiayla cikiyordur sonra skatin sinifina yeni ogrenci gelir oda alisondur ne aksiki alisonun babasi kurt adam avcisiymis Ee skat bir gun ormaman tekrar gider neden orda astim cihazini arar ama birden karsisina derek cikar ilk once skat onu suclar sen beni isirdin diye sonra bunlar konumanin ortasindayken alisonun babasi avci arkadaslariyla ormana gelir tabi bunu goren skat ve derek kacmaya baslar tam kacarken skat vurulur okla kolun'dan vurulur ama derek gelip ona yardim ederek kacmayi basarirlar.............sonra bir gun alison babasiyla okula gelir ve skat alisonun babasinin avci oldugunu ogrenir........ve ilk bolum burda sona erer
ben ilk sezonun sezon finaline geleyim Ee skat ve alison sevgili olmustur birbirlerine aski olmuslardir onceki bolumlerde ama alison sonradan skatin kurt adam oldugunu ogrenir........gelelim sezon finaline bu bolumde bir parti vardir okul partisi Ee pitir o partiye gelir neden cunku skat'yi oldurmek ister ama skat partide degildir skat partiden coktan kacmistir evet pitir onun geri gelmesi icin en yakin arkadasi stilesi rehin alir ama ne talihsizlik tirki lydia'yi oldurmeye calisir liydiyanin bogazindan parcalar ama liydia olmez onun daha gelecek sezonlarda daha cok isi vardir neyse............skat ve pitir derekin evine de kavga ederler bu arada derek ve skat dost olmuslardir o yuzden ikiside birden kavga ederler pitirla avat kavga ederkene alison kendisi babasi ve halasi gelir oraya bu sefer pitir alisonun halasiyla kavga etmeye baslar neden cunku hale ve argent ailesi arasinda dumanlik vardir o yuzdeden pitir ailesinin intikami icin kate alisonun halasini oldurur ama olmez onunda ilerki sezonda gorevi vardir evet onu oldurdukten sonra pitir da derek skat caksin ve alison tarafinda oldurulur daha dogrusu derek onu oldurerek ALFA olur neyse oldurduler ama buda olmedi buda ayni ilerki sezonlarda gorevi vardir ve alison skat barisirlar tekrara birlikte olurlar ve ilk sezon burda bitmis oluyor (ayh yether bende bittim arkadas) neyse sen simdi diyeceksinki ne yaptin sen hepsini yazdin bilmem ne (amaaan) eskiden baya baya teen wolf asigiydim ama artik oyle degil neyse sen simdi 2,3,4 ve 5 sezonlari yazmami istiyonmu ona gore cevaplarsan sevinirim bide bu ilk sezonda anlattiklarim sadece yarisi daha onemli olaylarda var jaksin ve digerleriyle ilgili ama ben yazmadim cunku paramaklarimi hissetmiyorum azicik yani :D bide bu genclik dizisi olabilir ama asla the vampire diaries oyle degil!1! bide the originals'ta oyle degil

ilk sezon spoilerini yedin!
şu an desta yazdığımın farkızndayım teşekürler

ellerine sağlık skat ve lidya hariç kim kimin akrabası anlamadım ama peter a iyi olmuş 2.sezon a vaktin varsa yaz yorulduysan boşver gitsin

niye ben yazmak yerine sen izlemiyorsun o zaman daha iyi anlarsın izlemesende...keyfin bilir :) ;)

skat ne lan scott olcak

kerem gallagher zaman kazanayım diye oyle yazıyordum

Vay amk 8 ay olmuş

he ya öle olmuş

Keşke hiç yazmasaydın "öyle" yazmak yerine öle yazdığına göre skat pıtır normal bence. Pitır yazmak yerine Peter yazmak zor olmasa gerek. Lütfen bir şey yazmaya kalkışıyorsanız türkçemizi mahvetmeden gerçekleştirin bunu.

@Rossie selam ben bişi diycem de burda bu şekilde kopnupşöak sana kolay gelebilir ama herkez yapamaz ben ten wolf 12 yaşımdan izliyorum gerçekten en büuyk hayranım ve bu hayranlara bu şeki,lde davranmak adil mi???? herkez istediiğin gibni ytazamaz zaten herkez üslüp vardır farkl8ıdır bunlar benim yazıum bu senin yazın odur zaten. ben söylecemiği söledim umarım masajım ulaşmılştır :/ bu arada stills en iyi karkter ekliim dedim alaksız ama olsun XD

konuya abone kullanıcılar 5

Yukarı Çık