"birileri onu elimden aldı ve bıraktığı boşluğu kimse dolduramadı." -game of thrones

Teen Wolf tartışma forumu

Tüm Forumlar > Teen Wolf > Canavar Hakkında Bildiklerimiz

yeni konu aç Canavar Hakkında Bildiklerimiz

Arkadaşlar şimdi canavar hakkında çok birşey bilmiyoruz. Bildiklerimizden yola çıkarak kim olduğunu tahmin edebiliriz.
1. Canavar bir Chimera . Yani DNA'sında farklı bir doku var.
2.Canavar liseli bir genç ve Canavar hala Korku Doktorları'nın korumasına ihtiyaç duyuyor.
3.Canavar ayrıca Korku Doktorları'nın başarılı deneylerinden biri.
4.Canavar ilk olarak 1700'lü yıllarda görülmüş. Ve hatırlarsanız ki -1.sezonda- Argentların Gevaudan Canavarını öldürdüğünü biliyoruz. İleri ki bölümlerde bir flashback olacak ve Marie-Jeanne adlı bir avcının hikayesi anlatılacak. (The Maid of Gévaudan bölümü.)
(benim bildiklerim ve hatırladıklarım bu kadar .Unuttuğum varsa eklerseniz sevinirim.)

ya aslında çok kafa karıştırıyor mesela allison olmaz çünkü kız bi kere ödü onu geçelim sanırım derek te bu sezon yok peter olma ihimali var bi de danny ... ya da yeni bir karakter........

Belki de Beast Of The Gevauden (yanlış yazdığıma eminim) daha çıkmamış biridir. 5 sezonluk Teen Wolf'tan öğrendiğim, her zaman akla gelmeyen birinin aranan kişi olması... Ayrıca Gevauden, Gevauden olduğunu bilmiyor ki bu da Gevauden'nin şu an en önlerde gördüğümüz, biri de olabilir. (Yani Gevauden, Theo bile olabilir.) Gevauden'in Chimera olması, asıl adamlarımız (Scott, Stiles, Malia, Kira) olamayacağı anlamına geliyor. Yani Gevuden;

1.Gördüğümüz bir Chimera
2. Gördüğümüz ama insan sandığımız bir Chimera
3.Görmediğimiz bir Chimera
4. İnsan sanacağımız ancak daha görmediğimiz bir Chimera olabilir... (Beyin vefat dsfsdfgd çaktırmayın)

Koçun Greenbergi olabilir ?

Donovan olabilir mi ? Yada Liam ile Hayden Korku Doktorlarından kaçarken orda bir tane Chimera vardı. Burnundan falan cıva geldiğini gördük ama gerçekten öldüğünü görmedik.

bnce Aiden

bence Danny

Aiden , Derek ve Peter kurt adam. Canavar ise bir Chimera . Onlar olamaz. Danny olabilir ama.

Ama Danny de olmaz ki şimdi o normal bir insan bilmiyorum benim hiç bir fikrim yok en iyisi bence izleyip görmek

forumdaki her konuya yetişemiyorum biri açılan her canavar konusuna benim yerime stiles %100000 yazsın lütfen

Tanımadığımız biri olamaz o kesin mesela diyelim ki canavar insana dönüşecek sonra adını sallıyorum adı bob mış sen kimsin diyecekler ben bob yani burada heyecan kalmaz heyecanlı olması için kesinlikle tanıdığımız biri olmalı

konuya abone kullanıcılar 10

Yukarı Çık