"İnsanlar güce saygı duyar, dürüstlüğe değil.” - Frank Underwood

Teen Wolf tartışma forumu

Tüm Forumlar > Teen Wolf > Canavar kim olabilir

yeni konu aç Canavar kim olabilir

acaba alison olabilir mi ??

Ben de Crstyall Reedi düşündüm,ancak Allison olarak değil ileriki bölümlerde gelicek olan yeni karakter için.Crstyall Reed comicon panelinde de TW'ye dönerse kötü karakter olmak istediğini söylemişti.Canavar için gayet uygun bence

Crstyal kendi isteğiyle diziden ayrıldı ve dönmek istese bile kendi olarak döner yani bide saten ilerde bir bölümlük gelcek

Canavar bir lise öğrencisi ve bence görmedğimiz yada üzerinde durulmayan bir karakter. Bence Allison olurdu çok manasız çünkü canavarı Doktorlar uyandırdı.

-----SPOILER-----
Canavar kesinlikle Allison değil arkadaşlar bakın yanlış düşünüyorsunuz. Birincisi Allison öldü ve geri gelmesi imkansız anca ruh gibi bir şeyle geri gelir ki keşke öyle olsa bile gelse. Derek zaten kesinlikle değil La Bete diyordu Gerard ve de soyumuzla alakalı demişti. La Bete 4.sezonda Kate değil miydi? Kate olabilir diye düşünüyorum ama liseden bir öğrenci olacağı neredeyse kesinleşti. Danny olma ihtimali yine çok yüksek. 5.sezonun başında Danny gelecek diye haberler çıkmıştı doktorlardan birisi olarak diye. Canavar Danny olabilir zaten canavarın kimera olması gerekiyor ve Danny küçükken kalp ameliyatı gibi bir şey geçirmiş yani çift DNA'lı kimera olmaya aday. Bir ipucu da Ethan'la konuşurlarken Danny'nin kurtadamlardan haberi vardı. Jackson gibi söylemler var ama Jackson kurtadam arkadaşlar. 2.sezonun sonunda tamamıyla kurtadam oldu. Mason olma gibi bir ihtimal var diyorlar ama bence Mason'da değil çünkü zaten -en azından ben görmedim- tüm sürü eve dahi gitmiyor. Son bölümde Mason dönüşüp Hayden'ı öldürebilirdi. Bir de tahmin ediyorum ki Gerard tam olarak canavar kim biliyor gibi geldi bana sadece söylememiş olabilir. Deucalion da bence biliyor canavarın kim olduğunu fakat söylemiyor. Aslında derin bir araştırma yaparsanız, işin içinden çıkamazsınız. Gerard soyumuzla bağlantılı dedi. Chris La Bete dedi. Danny bir Argent değil -belki olabilir bunu ilerki bölümderde öğreneceğiz- yani büyük ihtimalle bu canavar Danny olabilir.

canavar stiles tatava yapmayın

konuya abone kullanıcılar 5

Yukarı Çık