"tatiller neden sonsuza dek sürmüyor?" -the simpsons

Teen Wolf tartışma forumu

Tüm Forumlar > Teen Wolf > canavar stiles

yeni konu aç canavar stiles

tabiki değil arkadaşlar saçmalamayın bölüm sonunda görmediniz mi canavar otobüsün arkasından fırladı liam la havada çarpıştılar bu sırada yani liam canavara doğru koşarken arkadan stiles liam a seslendi yok aynı anda iki hem canavar hem insan olabiliyorsa tamam o olsun canavar ama rica edicim azıcık gözünüzle izleyin şu diziyi
bide koç diyenler olmuş hastalık çıktı onada bulaşmıştı diye şimdi bi ç.ift dna olayından bahsediliyor yani dizide genel olarak organ nakli geçirmiş elemanlardan bahsediyorlar grip gibi bulaşan hastalık geçiripde tedavi olan insanlardan değil,
çift dna lı genç diye bahsediyorlar dizide canavar için bu kanıya nerden vardılar bilmiyorum ama bu genç olayı benim peter hale hayallerimi biraz yıktı ama hala umutluyum çünkü pter da o kapasite var
neyse başlık için kusura bakmayın :) hadi dikkatli izleyin saçma sapan yorumlar yapmayın

Stiles olamaz bencede katılıyorum sanada :) Peterde bence olmaz

bence de çok saçmayorumlar var altta .
Gözünüzke izleyin diyoruz ama canavar allison ve korku doktorları o ölünce diriltti diye saçma teoriler üretenler bie var yani çok gülüyorum onları görünce :D

konuya abone kullanıcılar 2

Yukarı Çık