"bilirsin cehennem ateşi kadının öfkesinin yanında sönük kalır." -supernatural

Teen Wolf tartışma forumu

Tüm Forumlar > Teen Wolf > ÇARŞAMBA PERŞEMBE BELKİ CUMA YOKUM ♥♥

yeni konu aç ÇARŞAMBA PERŞEMBE BELKİ CUMA YOKUM ♥♥

ÇARŞ PERŞ BELKİ CUMA DA YOKUM SONRASINI DA KEYFM BİLR HADİ YİNE İYİSİNİZ ♥.♥ LKJVLKDFJHLKDGJDLSKFGJFDSJHDLGKHGKLK

ÇOK ÖZLİCENİZ BİLİYORM ♥♥

CANA YAKIN DAVRANMAK MI KJFLGKDFLSHGKLFDJGLDFSKGJLK

MİLLETE SPOİ VERİP KEYFİNİ SİNİRİNİ BOZUYORUM KENDİNİ SEVDİRMEK WTF DDKJSGLHFDJKLSGHFDLKGLDFKJHGKLJDFGHDF

YAPTIKLARIMI SEVGİYE CANA YAKINLIĞA YORUYOSAN BENCE SENİN IQDA Bİ SORUN OLABİLİR LDFKJGŞKLFHGLSFKJGLFDJHJGDLKHK

öncelikle "o"la başlayan lafın bana fazla ağır ve saçmaladın iyice ben milleti sinir ediyorum çünkü hoşuma gidiyor senin dediklerin bana yaptığım şeyi açıklattırdı ve açıkladım ama sen açıkladım diye farklı yere çekiyosun cümlenin sonuna nokta koyup başına büyük harf yazınca ve bunları söyleyince adam olmuyosun kendine gel karşında 14 yaşında bi kız var ne kadar sinirbozucu olsam da kendi sevdirmeye çalışan yapmacık tiplerden nefret ederim ve dediklerini de YAPMIYORUM YAPMAM itici geliyosam tutan yok yazdıklarımı okuma muhattap olma sgit bu kadar basit spoi işini sevdiğim için yapıyorum bu işi yaptığımı söyledim diye söylemek için yapmış olmuyorum şimdi rica ediyorum sgit ve muhattap olma saçma hakaretlerini kendine sakla ♥♥

ayrıca kendin ol demişsin ben buyum beğenmiyosan dediğim gibi muhattap olmaz okumaz sgidersin

gözükmüyo yazdığın sildin mi naptıysan

en son sen yazmışın görünüyodu

Neden kendi kendine konuşuyo bu?

seni buraya kim aldı

konuya abone kullanıcılar 7

Yukarı Çık