"mutlu mu olmak istiyorsun? kimseden bir şey bekleme." -bob marley

Teen Wolf tartışma forumu

Tüm Forumlar > Teen Wolf > Cidden 5.sezon ve Alfanın hala gerçekten saf gücü varmı? o.O

yeni konu aç Cidden 5.sezon ve Alfanın hala gerçekten saf gücü varmı? o.O

1.sezondan bu yana hepimiz teen wolf hayranları olarak büyük bir etkisi yarattı ve bütün karakterleri sevdik buna hemfikirizdir umarım :D .. ve gelelim Scott'ın alfa olduktan sonra gücüne alfa olduktan sonra yine dayak yiyen bir gerçek bir kurtadam ulan adam alfa olmuş ve hala 2.sezon ve 3.sezonda aynı olduğu gibi gücü.. benim teorim gerçek gücünü ortaya çıkarmak için baya soğukkanlı ve tam bir lider gibi olması gereği kanaatindeyim.. düşünce ve yorumlarınız bekliyorum argo ve küfürsüz :)

Kardeşim dizi bok gibi böyle bir diziyi hala izliyorsan aklından ve dizi zevkinden şüphe ederim.Hele ki o ilk sahneden sonra

wnom66 , başlarda efektleri çok iyi olmasa da bence dizi çok güzel. Mesela ben diziye ilk başladığımda konusunu çok beğendim ve bütün bölümlerini izledim. Sonra beşinci sezonu izlerken başa döndüm ve bu ne ya ben bunun bu kadar yapmacık olduğunu nasıl anlamamışım dedim sana katılıyorum ama sadece bu konuda onun dışında dizinin konusu çok güzel. Unutma senin beğenmediğini herkes beğenmemek zorunda değil yada tam tersi bu yüzden insanlara bu şekilde "dizi zevkinden şüphe ederim" gibi şeyler söyleyemezsin. Beğenmiyorsan fikrini söylersin ve çekilirsin. Bu söylediklerimi hakaret olarak algılama dediğim gibi bazı konularda sana katılıyorum ama insanları bu şekilde yargılayamazsın. Bu arada yazım hataları varsa klavyem biraz hatta baya kötü ondan. Umarım kimse beni yanlış anlamaz.

Tartışma forumunun asıl sorusuna gelirsek;
Beşinci sezonla ilgili yorumların birinde görmüştüm yazanın ismini hatırlamıyorum ama o arkadaşın yazdığı çok hoşuma gitmişti;
"Eğer Scott Gerçek alfa olduğu halde bütün Betalardan dayak yemeye devam ederse birde gidip onu ben döveceğim." demişti kesinlikle katılıyorum.

YA AMK DİZİ Yİ SEVMİYOSAN NIYE DİZİNİN ANA SAYFASINA GIRIYON AQ
ASIL SORU: SCCOT FİNAL YAPANA KADAR DÖVULCEK BENCE

konuya abone kullanıcılar 3

Yukarı Çık