"Geçmişi ne kadar derine gömdüğün önemli değildir. Geri gelir." - Frank Underwood

Teen Wolf tartışma forumu

Tüm Forumlar > Teen Wolf > Çöl kurdu Delta olabilir mi ?

yeni konu aç Çöl kurdu Delta olabilir mi ?

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Çöl kurdu Delta olabiilir mi ? Çünkü ilk geldiği bölüm de kamera ona yaklaşıyor ve göz rengi değişmiyor siyahken siyah kalıyor ve çok güçlü bir kadın Delta'lar da çok güçlü bunu zaten biliyoruz.

Ya dizide delta kurt falan yok götünüzden kurt uydurmayın be amk

Delta kurt diye bişey var ama Delta kurt ne demek?

delta kurt dizide hiç geçti mi ki herkes bi delta kurt diyo

Delta kurt diye bir şey yok. Siz bunu facebookta ya da teen wolf tr sitesinde mi gördünüz? Dizide öyle bir şey yok şuan.

delta kurt alfadan hatta gerçek alfaddan daha güçlü delta kurt diye girerseniz çıkar zaten

Yav kıt mısınız yoksa bizimle kafa mı buluyorsunuz vallahi anlamıyorum artık. Yok öyle birşey yok yok yok! Resmi değil, bizim gibi diziyi izleyen birinin uydurduğu birşey. Fan made/fan yapımı deniyor hiç duydunuz mu bu tabiri?

arkadaş kafamı duvarlara vurucam şimdi.
google a vampir yazınca onu da buluyosun dizide var mı vampir?

arayınca ilk çıkan beyin fakiri bazı arkadaşların paylaştığı teen wolf facebook tr fansitesindeki zımbırtı. bi tane rpg forumu.

he bi de bu var

http://teenwolffanon.wikia.com/wiki/Delta_Werewolf

bak bakalım ne yazıyor orda. FANON. NEYMİŞ? FANON. NE DEĞİL? CANON.
yani ne demek fan yapımı/uydurması. ok?

ya yeminle hayır yoktan sonrasını okumuyorsunuz bu mesajların aq.

nightingale dostum yorumunu okurken kahkaha attım :D forumda bilinçli insan görmek güzel bir duygu

Jeff 5B'de Delta kurt görücez dedi.Yani Delta kurt var !

Ya sen sette falan mı çalışıyorsun arkadaşım? Jeff dedi diyip duruyorsun, ama hangi röpörtajda nerde söylemiş kaynak veremiyorsun? Kankası falan mısın adamın, sadece aranızda mı konuştunuz?

konuya abone kullanıcılar 6

Yukarı Çık