"kızlar, erkeklerden daha çok kan görür." -game of thrones

Teen Wolf tartışma forumu

yeni konu aç delta

delta ne demek

Delta kurtlar diğer kurtlara göre daha azdır. Başkası tarafından yönetilmez,yalnız kurttur.

Mesela Derek bir Delta. Normal kurt'a dönüşebilen bir Kurt Adam formu. Aynı Derek gibi annesi de bu formdaydı fakat annesi hem Alfa hem Delta'ydı. Ben Delta'nın anlamını böyle biliyorum en azından

Delta diğerlerine göre daha az olan bir kurt türüdür. Gözleri siyahtır. Deltalar hem Delta, hem de Alfa olabilirler. Bir Alfadan hem daha güçlü, hem de daha zayıf olabilirler. (Kısacası kafayı karıştıracak tüm özelliklerin eklendiği bir tür diyebiliriz)

Oha gözleri siyah mı? Ben deltayı fan uydurması diye biliyorum. Jeff Davis öyle bir şey hakkında hiçbir açılama yapmamış bir fan sayfasında Derek evrimleşti tam kurt oluyor bir delta olabilir mi falan yazılmış oradan büyümüş diyorlardı ama doğruluğundan emin değilim

Delta yıllardır görülmeyen lider kurttur.Kurt formuna dönüşebilir.Scottın yaralarının iyleşmeme sebeplerinden biri de bu.Derek de kurt formuna dönüşdüğünde zayıflamıştı ancak formda döndüğünde daha güçlü bir beta olmuştu.Deltalar alfalarda daha güçlüdür.

konuya abone kullanıcılar 5

Yukarı Çık