"kusura bakma seni mükemmelliğimin sesi yüzünden duyamıyorum." -how i met your mother

Teen Wolf tartışma forumu

Tüm Forumlar > Teen Wolf > DEREK nerede ???

yeni konu aç DEREK nerede ???

Derek nerde 2. bölümdür yok ayrıldımı

Ayrılmadı sadece sürekli oyuncu değil bazı bölümlerde oynayacak

tyler hoechlin düzenli kadroda yok bu sezon yine finalde bir yerlerden çıkacak bence

Bu sezon Derek sadece 1-2 bölümde olacakmış. Olmayadabilirmiş. Yani düzenli kadrodan çıktı.

bi bu eksikti

senarist kariya goturmus derek i :D

bence derek scootun başı derde giricek ve sonra derek gelip scootu kurtaracak bana öyle geliyor :D

Benim bildiğim kadarıyla Scott bu sezonda cok güçlü olacak fakat Derek olmadanda düşünemiyorum Derek Peter olması gereken karakterler onlar yerine Theo ve Tracy cıktı basımıza onlardan bişeyler cıkıcak ama Scott ın yararına mı zararına mı bilemiyorum

arkadaşlar derek yani tyler hoechlin superman filmi için teklif almıştı ilkönce kabul etti teen wolfdan onun için çıktı sonra başka birini buldular o yüzden bi daha ana kadroya alınmadı beninde en sevdiğim oydu çok üzülmüştüm ama dereki aratmicakmış seneryo

Ne demek Derek düzenli kadroda yok :(( Lydia ya ne oluyor anlamadım. Anlayan var mı ?

Valla Scott dayak yerken Theo geldi ama yüzü görünmedi ya Derek sandım ilk:( sonrası hayal kırıklığı tabii. Derek 4.sezonu zirvede kapattı şimdi düzenli kadrodan çıkması çok saçma yav

konuya abone kullanıcılar 14

Yukarı Çık