"geçmemize izin ver yoksa kendimi vururum!" -doctor who

Teen Wolf tartışma forumu

Tüm Forumlar > Teen Wolf > dizi tekrardan mı başlayacak gerçekten

yeni konu aç dizi tekrardan mı başlayacak gerçekten

bence asla izlenilmez eğer ldyia stiles liam malia scoot derek melissa o adını unuttum veterinez ve stilinski olursa olur

tamamen yeni bir oyuncu kadrosuyla çekimler yapılacak diye biliyorum ama doğruluğu tartışmaya açık

Derek ve Lydia olmadan mı? Umarım sağlam bir kadro olur

karakterler yine olacak sadece oyuncu kadrosu değişecek

Bir fan sayfasında Lydia'yı başka bir oyunca canlandırırsa kesinlikle sevilmeyeceğini söylemişti. Doğru, Lydia gibi kişiliği görünüşüne tam oturan karakterleri bulmak çok zor olur, İnşallah güzel bir şey olur.

izlemeye değmez bence

Scoot'ın yamuk çenesi Lydia'nın kızıl saçları Derek aşqımın yeşilimsu kurban oldoğum gözleri ve Stiles'ın azını yüzünü mıncırlamak isteten mimikleri olmadan mı ? ASLAAA . O kadar özledim ki CRYY

OOOOOOF gerçekten baştasn mıı yapacaklar ben stills iş çokı seviyorum bana kardeş gibi ama yani ve erkek gibi arkadaş gibi bu diziyi 12 den beri izliyoıryuum yş olarak baştan yapamazlar ytaptırmam fandom ben stills hayranıyım zaten siz?????

saçma değil mi neden aynı hikayeyi bir daha tekrardan başka bir kadroyla izleyelim ki. sonuçta ne olacağınıda biliyoruz açar eskisini izlerim

AnimeKorra ne dediğin anlaşılmamış bile abicim :D Dilara konuyu baştan yazacak kadar salaklar mıdır dersin sence de ?

''arka sıradakiler - arka sıradakiler umut'' gibi bir şey olur muhtemelen

konuya abone kullanıcılar 9

Yukarı Çık