"Kocaman sarılmak istediğin insana,küçücük merhaba demek zorunda kalmak da en acısı." - The Originals

Teen Wolf tartışma forumu

Tüm Forumlar > Teen Wolf > dizinin 6.sezonunun olmamasını isteyen varmı :dd

yeni konu aç dizinin 6.sezonunun olmamasını isteyen varmı :dd

bence olmamalı dizi çok uzadı bile bu 5. sezonda doktorlar tam bi saçmalıktı bütün oyuncular tek tek gidiyo oyuncular gidincede izlenicek kapasitede bi dizi olduğunu düşünmüyorum bazı yapımlar cıvkı çıkmadan uzatılmadan bitiyo 5b de de kiranın üstüne yoğunlaşılcakmış yok çöl kurdu falan filan pembe diziye döndü valla yeni karakterler gelcekmişte diziyi kurtarmaya çalışıyolar bence iptal edilmedi sizce ?

Ne alaka? 5Ada tek eksik şey mizahtı. Yoksa kurgu falan güzeldi. Kira'nın üstüne yoğunlaşma dediği yalnızca bir bölüm. Çöl kurdu hikayesi ise zaten herkesin beklediği bir şey. Onca dizi izlememe rağmen Teen Wolf beni meraka düşüren ender dizilerden. :)

6. sezon çıkarsa senaryo sarpa sarıcak sonra saçma sapan şeyler olucak 5b de bitmeli bence

Yine katılamayacağım, 6. sezonda eskisi gibi Derek'ciğimizi göreceğimiz kesin ki ayrıca Allison da büyük ihtimal dönecek. Nasıl olacağı kısmını bilmiyorum ama diziyi izleyen erkeklerin büyük bir kısmının favorisi olduğunu biliyorum. Her şey yoluna giriyorken bitirilmesi saçma. Ayrıca MTV büyük bir kanal değil. Belgesel sektöründen dizi sektörüne yeni geçmiş bir kanal ve Teen Wolf en büyük projelerinden birisi. Öylece bitirilemez. :)

Yalnız bir sorununuz var 6. sezon onayı alındı :D ve bece devam etmeli.

6. sezon onayı alınmışken bu kpnunun tartışmasını yapmak çok saçma

iptal edilen diziler olabiliyo 5bde slaugh oniler fln filan gelcek yok void stiles saçmalıyolar bence bi tek chris in dönüşüne sevindm

büyük bi proje diye uzatılırak devam ettirilmeye çalışılmasındansa güzel bi şekilde bitmesi çok daha iyi

aslında 5. sezonun başlarında forumlarda bir fotoğrak paylaşmıştı yani aslında twitter da galiba paylaşılmıştı ama void stiles'ın mumyasını fotoğrafını 5. sezonun başında paylaşmılardı yani ben olucak diyorum

zaten 6. sezon onayını aldı ve tabikide devam etmeli

aynen

konuya abone kullanıcılar 17

Yukarı Çık