"neden aynı duyguları hissettiğim insanlarla farklı şehirlerdeyim ki?" -how i met your mother

Teen Wolf tartışma forumu

Tüm Forumlar > Teen Wolf > Elveda Teen Wolf

yeni konu aç Elveda Teen Wolf

İlk izlediğim yabancı dizi bitti şuan acayip üzgünüm keşke bitmeseydi.Finali nasıl buldunuz?

*Bence çok güzeldi ama çok basit oldu 6x19 a kadar tüm şehir onlardan nefret etti o kadar kişi saldırdı ama bir kişi bile ölmedi ekipten sonra o anuk-ite yi acayip basit öldürdüler senaristler resmen bitsin aq alın mutlu son demiş o .... ağacı (adını unuttum) külüyle yok etmek çok saçma o kadar güçlü bir yaratığa doğru düzgün bir ölüm bulamadınız mı? Son olarak savaş yoktu doğru düzgün ben full savaş bekliyodum.Zaten klasik "iyiler kazanır"mantığıyla yine Scott'lar kazandı hiç değilse zor durumda kalsalardı.Herşeye rağmen süper bir bölümdü keşke bitmeseydi inşallah ilerde Prison Break gibi yeniden döner ve bu ekibi bir daha başka bir dizide görebiliriz.

hoydaaaaa bro geçmiş olsun çok uzun yazmışın üzgünümden sonrasına gözüm gitmedi

he he elveda yolun acık olsun

komik olduğunu sanan bir ergen daha.

senin bana garezin mi var arkadaşım ne dedik ki yolu acık olsun işte yazacak bi şey bulamadım napiyim

garezim falan yok :D orda hehe elveda yolun acık olsun yazmıssın ya dalga geçer gibi duruyo

iyi de o he he gulme degil ki evet demek benim dilim de alla alla... dalga gecmiyom

konuya abone kullanıcılar 3

Yukarı Çık