"erkekler metro gibi. birini kaçırıyorsun, 5 dakika sonra diğeri geliyor." -how i met your mother

Teen Wolf tartışma forumu

Tüm Forumlar > Teen Wolf > Eski Bölümler Daha İyidi Diyen Tayfa Doluşun....

yeni konu aç Eski Bölümler Daha İyidi Diyen Tayfa Doluşun....

Arkadaşlar herşeyden önce tek bir soru sormak istiyorum: -O eski bölümleri izlerkenki heyecan artık sizde varmı ?

-Yazıma öncelikle dizinin acayip bir şekilde boka döndüğünü belirterek başlamak isterim.Aslında Doğa Üstü deyince konusu sıkıntısı çekeceğini düşünmemiştim dizinin fakat Stilesin kötü adam olduğu sezondan sonra dizi dehşet boka sardı.Lydianın aptal aptal halleri,sürekli çığlık atması,okuldaki sikişken kızken bianda deliler hastanesine kapatılması...
-Scottun sürekli dayak yemesi mesela...Bir sezon True Alpha sözünü dinlemedikmi arkadaş...Gerçek Alfa ?
Herkezden sürekli dayak yemesi sinirlerimi bozuyor.
Bazı karakterler dizide gerçekten gereksiz.Mesela Kira.Bir Allison olmaz arkadaş.İlla scota öpüşecek kızmı lazım.Kitsune muhabbetleri sıktı artık.Aptal aptal...
İlk sezonlardaki şeyleri geri istiyorum desem yalan söylemiş olmam...

GELEN GİDENİ ARATIYOR İŞTE...LANET OLSUN...

kirayı ve maliayı bende çok gereksiz buluyorum

Allison ile kirayı karşılaştırma amacın ne ?

mal malianın amacı ne
ve neden derek yok
allison scoot aşkını geri getirişn lütfen
kira ölsün salak gibi geldi ün kazandı
stilinski yine komik sahneler olsun
lidya eskisi gibi ol
ikizler gelsinn
peter sen hayırdır
ve allison mu kiramı diye soruldugunda kira diyenlerin saçını başını yollasım geliyo
olm bu hikayenın başlamasına neden olan allison

Peter neden gitti ya diziye en çok yakışan karakterlerden biriydi aynı şekilde derek.Bu sezon(5. sezon) lydia'nın çığlık atılması tuttuğu için her bölüm çığlık atmaya başladı kız ve birazcık sıkmaya başladı.Diziye en yakışan isimlerin gitmesi saçmalıktı(.Derek,ısaac,peter)Kanima diye koyduğu ergen kıvamındaki oyuncular dizinin tamemen kalitesini düşürdü.Eski sezonlarda scott'ın stiles'ın arasında ki arkadaşlık bağı daha kuvvetliydi.5. sezonun başlarını beğenmiştim korku doktorları fikri çok hoşuma gitmişti ama ne yazık ki yeni kadro bok gibi

Allison kendi isteğiyle diziden çıktı . Derekte kendi isteğiyle çıktı . Allison ile kirayı karşılaştırmanız ayrı saçma . Isaac sanırsam 6.sezonda dönüyor.

Scott eğer dayak yemesse sürekli yenerse dizinin anlamı kalmaz her bölüm bir yaratığı yener . Liamıda incitmek istemiyordu

peter dizinin kastını oluşturdu bence gitmemeliydi scott (true alpha), kate (werejaguar), lydia (banshee), malia (werecoyote)

konuya abone kullanıcılar 5

Yukarı Çık