"bir şey gerçek olmak için fazla iyiyse, o şey yalandır." -agents of shield

Teen Wolf tartışma forumu

Tüm Forumlar > Teen Wolf > Filmin bitiş sebebini yazıyorum

yeni konu aç Filmin bitiş sebebini yazıyorum

Tabi biter dizi önce bomba gibi geldiler herkes bir hafta sonrayı iple çekiyordu sonra scotun mütüş bir gücü olduğunu gösterdiler herkes heyecanlandı tabii bende bilirim o hissi sonra bisürü oyuncuyu favorimiz yaptırdılar bize çok sevdirdiler tam tutulduk dediler popoları kalktı heralde boka sardılar en sevdiğimiz oyuncuları teker teker öldürdüler yada gönderdiler sonra her bölüm o muhteşem güçlü olarak gösterdileri true alfaya dayak yedirttiler elalemin ağzına sakız ettirdiler sonra ortada 3-4 tane adam gibi oyuncu bırakıp bundan tat alın dediler tabi millet bıraktı izlemeyi ya ben sırf derek gitti diye 5 kişinin diziyi bıraktığını biliyorum allah bilir kaç yüzlerce kişi bırakmıştır adam akıllı devam ettirselerdi 1.2. sezon gibi o zaman reytingler kırarlardı..

* Ne filmi ya kendimi kaptırmışım yazacam diye DİZİ DİZİ lkjlkjh

+1 :(

Dylan Obrein yeter

dizideki her oyuncu kaliteli. sırf sevilen bir karekter diziden çıktı diye diziyi bırakanlar zaten izlemesin.

@partemoralxx eğer diziden sevdiğim oyuncu çıktı diye izlemiycek olsaydım zaten 1. sezondan sonra izlemezdim bu bir , ayrıca zaten "o bir karakter diziden çıktı diye diziyi bıraklar izlemesin" dediğin insanlar yüzünden düştü reytingler ve dizi iptal oldu buda ikincisi yani bu demek oluyor ki dizi onlarla önem kazanıyor

Mrscimbomist kesinlikle katıllıyorum
Dizi 3.sezon part ikiye kadar süperdi,5.sezona kadar fena değildii ,olaya ne zaman bu korku doktorları girdi o zaman boka sardı,ayrıca diziye yeni gelen karakterlerle de boktanlaştı ilk sezonlardaki tadı öldürdüler resmen,efsanevi tüm kurt adamların korktuğu argentlerda şan diye bişey bırakmadılar,koskoca alfa dedik ilk sezon neymiş dedik,aynı şekilde dererk'in alfalığı da 'vay be' türündendi,ama koskoca true alpha olmuş scott bakkaldaki 1 liraya alınan ve yapıtırma tarzındaki tırnaklarıyla bi betayı yenemiz aksine hayvan gibi dayak yedi,dizinin ilk sezonlar müthiş bi popüleritesi vardı iple çekerdik,dizinin içine sıçıldı,artık bakmıyorum bile şu sıralar olayım westworld...

maalesefki doğru :(

benim favori sezonlarım sırasıyla 3, 4 ve 5 ti. Allison'ın ölmesi 3.sezonu efsaneleştirdi ve 4.sezonda Derek gitmeseydi 5.sezon çok saçma olurdu çünkü ne bileyim 5.sezon Derek in yakışabileceği ağır bir sezon değildi bence(korku doktorları falan biraz çocuksuydu ergen draması gibi olmuştu). Scotta gelirsek onun alfalığını göstermeyişini kimseyi incitmek istemek istemeyişine bağlıyorum (4.sezonda bir suikastçıyı döverken az kalsın onu öldürüp demon alfaya dönüşüyordu). 6.sezon da efsane bir sezon gibi geliyor tek eksisi Dylan O'brien sahnelerinin çok az olması. Ayrıca tabiki Derek ve Allison'ı çok seviyorum ve gitmelerini istemezdim ama bir şekilde bu gerekliydi sırf onlar öldü diye diziyi bırakanların yaptığını da çok saçma buluyorum çünkü wolfian olmak iyisiyle kötüsüyle tüm karakterleri sevebilmek bir bakıma karakterlerle aile olmaktır diziyi izlemeyi bıraktılarsa gerçek wolfian olmadıkları için bırakmışlardır

5.Sezona kadar iyi gidiyordu dizi ama 5.Sezon bence diziyi batırdı

zaten reytinglerde büyük bir gerileme var benim favori sezonum 5-6 dizinin içine ettiklerini düşünmüyorum ama sevdiğimiz karakterleri de öldürmek zorunda değillerdi oda ayrı bi konu

konuya abone kullanıcılar 9

Yukarı Çık