"bu da bir rüyaysa, beni uyandırmaya çalışan herkesi öldürürüm." -game of thrones

Teen Wolf tartışma forumu

yeni konu aç Final

Final haberini duyduğum ilk zamanda bir hüzün çökmüştü içime ama sonra 6B'yi izledim maalesef, bana iyi ki final yapıyor dedirttirdi.Keşke güzel bir şekilde ekranlara veda etseydi ama heyecanla beklediğim zamanlardaki hayranlığımı sömürdüler resmen.Gerek Scott'ın kurda dönüşmeye bile korkması, Stiles'ın yokluğu sonra güçlü karakterlerin kolayca ölmesi.İzlerken sürekli elim ileri sar tuşundaydı.Bazı karakterlerin sonunu merak ettiğim için izlemeye devam ettiğim bir şey haline geldi.Sizler ne düşünüyorsunuz bilmiyorum ve belki de pazartesi günkü bölümü izlemeden çok önyargılı konuştum ama ekranlara daha güzel veda edebilirdi diye düşünüyorum.

Kesinlikle bende daha güzel birşey bekliyodum zaten final sezonu bari Allison,Isaac,Kira ve tamamen Derek'i getirseydiniz.6b başlamadan önce süper birşey bekliyodum fragmanı gelince 2 tane omega mı ne gösterdiler sonra hellhound gösterdiler 2 bölümde öldürdüler bide scott ı lazerle avcılar sıkıştırıyodu orası hayal oldu çok saçmaydı karakterlerin ölümleride aynı şekilde brett ve lori gereksiz öldü.Scott malının zaten 6sezon boyunca bir tane düzgün kavgasını göremedik ve kurda dönüşmesini boşu boşuna true alpha yaptılar keşke onun yerine liam olsaydı o zaman süper olurdu betayken bile scott tan daha güçlü.ama ben yinede sıkılmadım ve böyle bile devam etse kaç sezon giderse gitsin izlerim.İnşallah final muhteşem olur ve bir ölüm daha olmaz.

Scott gerçek alfa olduğundan beri ilk sezonda gördüğümüz Peter gibi dönüşmesini bekliyordum :/ ve gerçekten ben de bir ölüm daha olmaz diye umuyorum

Bende öyle bekliyordum Vampire Diaries ve The Originals'teki gibi dönüşse çok güzel olurdu.Eğer ölüm olursa bence Theo ve Peter (bu kesin ölür Malia'yı mermiden ya da başka birşeyden kurtarırken.) ölür.

konuya abone kullanıcılar 2

Yukarı Çık