"ilgilenilmesi gerekenler; sadece hastalar değildir." -house m.d.

Teen Wolf tartışma forumu

Tüm Forumlar > Teen Wolf > Final Sahnesi Teorim

yeni konu aç Final Sahnesi Teorim

Bence final sahnesi şu şekilde olabilir;
Ghostriders Lydia dışında şehirdeki bütün herkesi götürür ve üzerinden 30 yıl geçer, Beacon Hills hayaler şehre dönüşür. 30 yıl sonrasında Lydia Ghostriders'ın hedefinde olan başka bir Banshee'ye yaşadıklarını anlatıyor olabilir yani dizinin tamamı Lydia'nın anlattıklarıdır. Ama o Canaan'daki kadın gibi delirmiş olmayacak Lydia. Ne bileyim böyle bir final sahnesi olursa güzel olur gibi geldi bana. Sizce de güzel olmaz mı?

Ek olarak dizinin sonuna kadar kimlerin öleceğini kimlerin kalacağını kimlerin götürüleceğini tahmin etmeyi bıraktım artık ben nerden ne çıkacağı belli olmuyor bak Theo bile geldi :(
Neyse, daha fazla uzatırsam saçmalayacağım bu kadardı :D

Bende nedense Scott'ın öleceğini ve Malia ile Theo'nun Lydia ile Styles'ın beraber olacağı düşüncesindeyim. Ve onların üni için şehiri terk edip, şehiri Liam ve sürüsüne bırakacağını tahmin ediyorum. Allison'ı öldüren Scott'ı da öldürür bence. Sadece tek istediğim Derek ve Kira'nın hikayelerininde bitimini göstermeleri. En azınan dolaylı yoldan bile olsa..

Diziden çıkan karakterler hakkında hiç bir bilgi verilmiyor. Ve bu çok kötü. Jackson gitti evet ama sonu ne oldu? Neler yaptı öldü mü kaldı mı? Aynı şekilde Isaac ve ikizlerden biri. Tabiki Derek ve Kira'da öyle.

Evet bi de onlar var tabi... Keşke onların nasıl olduğu falan da gösterilse ama sanmıyorum göstereceklerini :/

bu nasıl teori herşey lydianın rüyası stiles ta tuzluk mu yani bu mu final sahnesi allah allah işe bak yaw.jpg

bence dediğinin tamamı olmaz ama mantıklı geldi

@sweden ya sldfhgdfjhvgtsekvjxflghıglk

kötü karakterlerinde yarısı ölmedi kaçtı vb. onlardanda haber alındmadı..

finalde ya çok saçma yada çok kalsik bitirecekler. Demedi demeyin

konuya abone kullanıcılar 7

Yukarı Çık