"İnsanlar güce saygı duyar, dürüstlüğe değil.” - Frank Underwood

Teen Wolf tartışma forumu

Tüm Forumlar > Teen Wolf > Jeff Devisin Saçmalamaları

yeni konu aç Jeff Devisin Saçmalamaları

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

arkadaş sen madem bir konu bulamıyorsun neden gidip aynı şeyleri tekrarlatıyorsun yemin ediyorum 3.sezonu özledim ya 4.sezon finalinde dedim aha derek evrimleşti öbür sezon mükemmel heycanlı geçer diye sadece kafalarda soru bırakmaktan başka bir şey olmuyor...ayrıca scottun acilen dayak yemeyi bırakması gerek

Son cümlene kadar katılıyorum.Ama Scott'ın dayak yemesiyle ilgili kısma katılmıyorum.Scott'ın fiziksel gücü diğer karakterler kadar fazla değil, evet. Scott'ın tek bir gücü var; o da karakter gücü. Sana saçma gelebilir. Ama Scott'ın başına gelenler başka bi karakterin başına gelseydi; Kendi kıçını kurtarmak için herkesi öldürürdü.Bu da Scott'ı diğerleriyle aynı yapardı.Scott da önüne geleni öldürseydi sence Gerçek Alfa olabilirmiydi?
Bir sahne vardı. 5.sezonda. Scott hastanede birisinin acısını alıyordu.Başka hangi karakter bunu yapabilir? Tanımadığı birisinin acısını Scott'tan başka kim alabilir? Scott'ın karakteri bu.Ölüm ve yıkım istemiyor. Artık buna alışın .Zaten kimse siz zorlamıyor.Eğer dövüş sahneleri görmek istiyorsanız başka bir dizi izleyin!!

Chris , peter ve derek karakterleri olgunluklarıyla diziye ayrı bir renk katıyordu hepsi ayrı yollardan bi olaya bağlanıyordu pek çok karakterin başından geçenlerin anlatılması çok zevk veriyordu fakat şuanda sadece okulda ve 4-5 kişi arasında geçen mevzular var ve sürükleyiciliğini kaybediyor dizi acilen birşeyler olması gerek 4.sezona laf ediyorduk o benefactor deadpool olaylarını şimdi öpüp başıma koyarım ne güzel sezonmuş 3-4 be .

Derek zaten 1 sezonluğuna ayrıldı 6'da geri dönecekmiş. Sezonun başlarında daha çok gençlere yer verilmesi istendiği için de Peter ve Chris'in pek yeri yok geri dönecekler zaten

Jeff 'in aklında umarım iyi bir kurgu vardır . Zaten dizinin konu kalitesi düşüşlerde zaten. Derek , Peter ve Chris gidince dizide baya eksiklik oldu.

3 ve 4'ün sürükleyiciliğinden sonra 5 çok kopuk oldu. Hatta dizi apayrı bir yere doğru gitmeye başladı. Yeni yaratıklar falan. Yok yamyammış, yok kertenkeleymiş yok bilmem ne. Kurtadam dizisine göre biraz saçma değil mi? Ha, değişik şeyler olmasını isteriz tabii ama nogitsune, alfa sürüsü falan 1. sezondaki av-avcı olayları ve 2. sezondaki kanima olaylarından daha değişik ve daha orjinaldi. Hazır Derek'i 4. sezonda evrimleştirmişken bununla ilgili bir şey olamaz mıydı? Olabilirdi. Eminim ki bulabilirlerdi. Ama yapmadılar. Neden bilmiyorum ama Jeff bir an önce toplanıp konuyla alakalı bir şeyler bulsun.

konuya abone kullanıcılar 4

Yukarı Çık