"mükemmel bir adam değildi ama benimdi." -friends

Teen Wolf tartışma forumu

Tüm Forumlar > Teen Wolf > Kate ve Jennifer

yeni konu aç Kate ve Jennifer

Bildiğimiz kadarıyla Jennifer Blake ve Kate Argent geri dönüyor. Sizce kimi tarafında olurlar , Kurtadamların mı yoksa avcıların mı? Bir de şu rehber öğretmenine dizideki tüm avcılardan daha gıcık olan bir tek ben miiyim? :)

Kate avcıların Jennifer'da Scottların tarafında olur.

Ben de başta öyle düşündüm ama Kate'i öldürmez mi avcılar? Bir de Jennifer'ın tüm planlarını falan mahvetmemişler miydi Scott Derek falan?

bence kate ve jennifer scottın tarafında olacaklar avcılar tüm doğaüstü yaratıkları öldürmek istiyor herkes korkuyor bence ikisi de scottın tarafına geçecek.

@TheDarkness09 eğer tüm izleyicilerin böyle düşüneceğini varsayarsak senaristler ters köşe yapmak için tam tersini uygulayabilir. Sonuç olarak kötü adamlar bunlar. Her zaman Scott'ın karşısında olmuşlardı ama güvenemiyorum. Senaristler boktan beni hiçbir zaman şaşırtamıyorlar dksjhfşpa

bence ikisi de avcıların tarafında olur

Aynen Fragmanda Kate 'Hi handsome , miss me? gibi bir şey diyordu elinde bir şey tutarak , zehir galiba. Jennifer da ona saldırmaya çalışan kurtadam eli tutuyordu. Ama avcılar onları öldürebilir , o yüzden Scott'ların tarafında da olabilirler.

benim de aklım karışık.

izliyip görcez işte aq

güvenemiyoruz bok ta çıkabilir

Aynen

konuya abone kullanıcılar 10

Yukarı Çık