"ölene kadar sana sarılmak istiyorum hepsi bu." -supernatural

Teen Wolf tartışma forumu

Tüm Forumlar > Teen Wolf > Kim dirilecek ? (5B)

yeni konu aç Kim dirilecek ? (5B)

Teker teker düşünüyorumda Allison ın gelme ihtimali yok öldü bildiğin arrowdaki gibi nanda parbat a götürücek halleri yok . Doktorların duvardan kırıp çıkaracağı yaratık peter olabilir belki peter diyorum . İkizlerden Aiden ölmüştü ethan hala yaşıyor onunda dönme ihtimali var . Derek zaten 5B de olmayacak oda kesinleşti . Isaac the originalsda devam ediyor . Benim en kuvvetli ihtimalim diziye bi heyecan getirmesi adına Arrowun yeni sezonunda rol almayan Jackson dönebilir diyorum ..

Dönecek karakterleri geç. Bir karakterin dirileceği söylendi. %90 Allison. Biraz araştırırsan görürsün hak verirsin. Crystal sette falan görülüyor.

Ama Allison Oni midir nedir onlar tarafından öldürüldü.Bence gelmesini bağlamaları zor olur.TARDİS'le zamanda geri gidip kurtaracak halleri yok ya da Lazarus'a götürcek halleri yok :)

5B fragmanında oni var eğer o kiranın hayali falan değilse oniler Allison ı bir şekilde diriltecek mi napacak :d

chimera lar saniyede dirildi allison mı dirilmeyecek

ohoo aynen chimeralar saniyede dirildiyse allisonmu dirilmicek.

onların üstlerinde deneyler yapılmıştı biyolojik genleri değişti allison normal bir şekilde öldü eğer geri gelirse saçma olur

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

6. sezonun fragmanı var youtube de ve allison da var gözleri mor

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

melissa da dönüşür

Deucalion ve gerrard geri geliyor ayrıca 5B de Chris de var .

https://www.youtube.com/watch?v=FUrSqnBWEm4

konuya abone kullanıcılar 8

Yukarı Çık