"tatiller neden sonsuza dek sürmüyor?" -the simpsons

Teen Wolf tartışma forumu

Tüm Forumlar > Teen Wolf > Korku Doktorlari Kim

yeni konu aç Korku Doktorlari Kim

Herkes canavar kim diyor.Ben daha cok Korku Doktorlarinin kim oldugu bilmek istiyorum.Teorimce Scott-larin IS Biyoloji oyretmeni ola bilir.Sirf o anda Chimera-nin ne oldugunu anlatiyor.2-ci teorim eski fransizlardan biri ola bilir diye.Sebastian Jeanne-nin arkadasi Sebastiani geri dondurmek icin boyle seyler yapmisdir.(Sebastian Maria Jeanne-nin abisi).Zaten Gerard demisdi Canavar akillandikca icindeki cocuk gidiyo eski kendisi geri donuyo diye.(Gerard Allisonun dedesi).

Herkesin canavar kim diye düşünmesinin sebebi herkesin korku doktorlarının kim olduğunu görmesi . Bu korku doktorlarını çoğu face sayfalarında gösterdiler ve dizide daha önce oynamış ( veya tanındık birisi tam bilmiyorum ) değil . Bunları gösterdiler daha önceden . 2si erkek 1i kız bunlara kafa yorma derim sende canavarın kim olduğunu düşün .d

Yalnız onlar şimdilik oynayan kişiler olabilir belki. Çünkü muhakkak o doktorları bir yere bağlayacaklar hep alakasız gibi görünen şeyler birileriyle alakalı bir şeyler çıkıyor çünkü :)

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

yarak

Danny korku doktorlarından biri veya oğlu olabilirmiş çünkü Jeff Davis açıklama yaptı Keahu Kahuanui ( Danny ) geri dönecekmiş ve Keahu Kahuanui'nin kamera arkasından galiba elinde korku doktorlarının maskesi olan bir selfi çekti

Danny korku doktorlarından biri veya oğlu olabilirmiş çünkü Jeff Davis açıklama yaptı Keahu Kahuanui ( Danny ) geri dönecekmiş ve Keahu Kahuanui'nin kamera arkasından galiba elinde korku doktorlarının maskesi olan bir selfi çekti

Yani dizide oynasam Yonetmen izleyicilere fake atmak icin banada maskeyi verir -_-

konuya abone kullanıcılar 5

Yukarı Çık