"+lütfen gerçeği söyleyin doktor ne kadar zamanım kaldı? -on. +on mu? on ne? -dokuz..." -house m.d.

Teen Wolf tartışma forumu

Tüm Forumlar > Teen Wolf > Ne Zaman Başlıycağı Hakkında

yeni konu aç Ne Zaman Başlıycağı Hakkında

Bugün beklemeyin imdb' den baktım daha orda bile yüklü değil. Kasımda falan diyorlardı birileri normalde bugün çıkması lazımdı imdb' de de öyle gösteriyor ama orda bile yok yani o yüzden kasımda gelcek galiba yada temmuzda hayla sır perdesi var ortada

Yeter lan ben bekliyemem o kadar :/

Öğleden sonra diyen arkadaşlar var da saat 1 oldu ve hayla imdb de bile yok yani nasıl öğleden sonra anlamadım.

FRAGMAN DA YOK NASIL BUGÜN ÇIKICAK DİYOR DİZİ TAKVİMİNDE

Bilmiyorum işte ama youtube da falan fragman var daha 6. sezon onayı almadan nasıl 6. sezon fragmanını veriyolar belli değil yani youtubedeki fragmanlar falan hep fake fragmanlar inanmayın en iyisi imdb'nin sayfasını takip edin orda çıkarsa en kısa zamanda dizi sitelerine de düşer.

6. sezon onayı alındı birde zaten kısa bir fragman var ama doğrumu bilmiyorum

ben ınstagram da stıles ve lydıanın çocugunun oldugunu gördüm ne kadar doğru bilmiyorum

Dizi hazır şu an ama Dylan'ın sakatlığı yüzünden Dylan sahneleri çekilmemiş. Bu yüzden de kasıma ertelenmiş ama Dylan o zaman da kendini hazır hissetmezse daha geç (en erken aralık falan) de olabilirmiş diye biliyorum.

Dylan'ın sakatlığını tam olarak bilen biri bana bilgi verebilirmi acaba? Sakatlık derken sadece kol kırılmasından falanmı bahsediyoruz yoksa ciddi birşeyler mi var?

Ya kardeşim dylan obrienın ta ne zaman kaza geçirdi o haberler tamamda kasıma ertelemezler. Facebooktan baktım ben teen wolfun resmi sitesi paylaşmış gün sayıyor diyor 5 temmuzda çıkıcak galiba bu hafta sonu gelir büyük bi ihtimalle 5 temmuzda yabancı ülkelerde çıkar 6 temmuzdada sitelerde yayınların yani öyle tahmin ediyorum.

konuya abone kullanıcılar 7

Yukarı Çık