"gerçek sadece bir algı meselesidir." -fringe

Teen Wolf tartışma forumu

Tüm Forumlar > Teen Wolf > NEFES ALDIĞIMIZDA BİTİCEK

yeni konu aç NEFES ALDIĞIMIZDA BİTİCEK

Benim gibi fazla dizi sevmiyen biriyseniz sıctınız :/ season 6 son sezonmuş amk :( simdi agliyabilirsiniz ki dizinin bölümleri ne kdr cabuk bitiyor sizde biliyosunuz :'//

aynen ha kkncksnkx

Biraz cevabım öküzceydi... Bu yüzden sori. Varya Holland'ın sesini özledim... (Eski bölümleri izliyorum ama olsundu.) Tyler'ın dayak yemesini özledim...

Bazı diziler animelerle karşılaştırılınca tamamen çöp kalıyo dizi güzel konusu efektler falan iyi ama senaryosu çocuksu dizinin türlerinde gençlik yazmamalı bunun ederi en fazla lise 1 dir 19 uma giricem ama şu diziyi izleyip bitirmemdeki tek sebep 3 sezon izlemişim gerisini izleyip bırakırım dı yani sezon 6 güzel olucak gibi ama senarist işinde aşırı kötü attıkları fragman bile dizinin nasıl olucagı kime ne olucağını anlatıyo keşke bi an önce gelsede izleyip bitirsem :D

Ya lisede başladım hoşuma gitti son 2 senedir bırakmak istiyordum ama onca emeğe yazık bari bitireyim dedim üniversite bitiyor dizi de bitiyor bu ne arkadaş.. :D

Ben 60 dizi bitirdikten sonra anime izlemeye başladım başladığımdandan beridirde 100'ü geçik seri izledim bazıları 500+ üstü bölümdü ve dizilere dönmeye karar vermiyorum :D anime dünyası gerçekden ayrı bir boyutta hele One Piece, 10 numara anime

6 sezon son sezon mu ...

heyecanla beklediğim tek diziydi oysaki..

konuya abone kullanıcılar 6

Yukarı Çık