"hani bir his vardır ya böyle, nasıl söylesem mutlusun ama değilsin gibi.." -how i met your mother

Teen Wolf tartışma forumu

Tüm Forumlar > Teen Wolf > Pretty Little Liars türünde dizi arıyorum

yeni konu aç Pretty Little Liars türünde dizi arıyorum

ilk dizim pretty little liarstı onu bitirdikten sonra dizi arayışlarına gectim ama hic PLL gibi(gizem,gerilim,
genc oyuncuların baş rolde olduğu) dizi bulamadım sizin aklınıza böyle çekici diziler varsa yazabilirmisiniz

Bunu PLL'nin formuna yazsan daha mantıklı olurdu Teen Wolf ne alaka ?

Riverdale,Room 104

sanane istediği yere yazar

Burası teen wolf forumu olduğundan insan Teen Wolf ile ilgili fikir alışverişi yapmak için giriyor Pll yazısını gördüğü zaman otomatikman şaşırıyor doğal olarak.Arkadaş da 1 ay önce üye olmuş belki bilmiyor olabilir uyarmak da benim normal bir şekilde görevim küfür falan etmedim zaten dizi önerisi bile yaptım hatta.Üslubun da çok güzelmiş tepe tepe kullan

riverdale

sağol iltifatın için duyar kasan kertenkele ığvh ığvh ehhehe üslubum da muazzamdır dediğin gibi heheheheh istediği yere yazar kardeş isterse breaking bad e yazar küfür ettin diyen olmadı sakin ol ve elindeki duyarkasar ı yere bırak fkldshgşjdfgkşldfjlghldfksghfd K U D U R U N

Kardeş seni baban mı doğurdu ? Ben de ergenlik geçirdim mal mal davrandım ama hıyarcı çocuk gibi olmadım sen apayrı bi boyutsun

TEŞEKKÜR EDERİM ♥♥

e git pll formuna yaz o zaman aq

konuya abone kullanıcılar 4

Yukarı Çık