"birini tanıdığını sanıyorken sonra bir bakıyorsun aslında hiç tanımıyormuşsun." -dexter

Teen Wolf tartışma forumu

Tüm Forumlar > Teen Wolf > scott neden hep dayak yiyor gücünü gösteremiyor?

yeni konu aç scott neden hep dayak yiyor gücünü gösteremiyor?

Bana göre de bir gerçek alfanın her sezonda dayak yemesi (özellikle 5.sezon) dizinin enerjisini düşürüyor ama şöyle de bir gerçek var scott ilk kurt adam oldugu dönemde de ondan öncesinde de karakteri belliydi yani theo jackson peter gibi buyuk hedefleri için insanları gözünü kırpmadan harcamazdı zaten gerçek alfa olmasının sebebi kişiliğiydi (yanlış anlamadıysam) seçilmiş kişi gibiydi dizide. kimseye zarar vermemek için uğraşması fazla düşünmesini gücünü kanıtlayamamasının sebebi.
Ama sadece benim için doğru bulmayanda olabılır ciddi yazmışım hadi hayırlısı fdggsgsf

gerçek gücünü kullanamıyor kendini kaptırabilir diye ilk bölümde hatırlarsan sonradan güçleniyor scott bütün gücünü kullanamıyor korkuyor kullanmaya yavaş yavaş öğreniyor gücünü kurt adam olduğunda bile derek yardım etmişti fakat şimdi kimse yardım edemez onun gibi biri yok

Nasıl kullanacağını bilmiyor,sezon ve kaçıncı bölüm olduğunu unuttum ama,
Bir dövüş sahnesinde hatırlarsanız,scott sinirine yenik düşüp adamı biraz fazla hırpalarken sanki evrim geçiriyormuş gibi dönüşmeye başlamıştı ve adama vurmayı bıraktı.
Eğer o gücü kontrol etmeyi öğrenirse sanırım artık dayak değil,bu sefer "hiç dayak yemiyor" diye yakınmaya başlarız.

berk aga o 4. sezon 10. bölüm aynen değişiyor iyi yakalamışsın

Herkez gücünü en sonda gösteriyor Deucailion Alfaların Alfası gerçek gücünü gördügünüzde eminimki şaşırdınız Scott'ın gerçek gücünü görmeyi bekleyin

@BF Executioner herkes gücünü en son gösteriyor ama adamlar dayak yemiyor
deucalion en son gösterdi ama adam hiç dayak yemedi
scott öyle değil işte düzenli olarak dayak yiyor alfalığıda bi halta yaramıyor kısaca

Herhalde dizi final verirken scott gerçek yüzüne gösterip tam potansiyel savaşaçakken allison çıkar yapma der biter dizi mk. Adamlar bu kafada..

Scott dizi finalinde Theo dan dayak yer ölür biter kısacası bu özeti

Scott da g*t korkusu var son anda korkudan coşuyor

Adamı mülayim göstercez diye başrol oyuncusunu seven kimse kalmadı. Yabancı forumları geziyorum herkes azında scott çıkarılsın yada adam akıllı bir yeri olsun dizide diyor insanlar. Hayır anlarım gerçek alfa olursunda beta dan dayak yemek ne demek... Bazı dizideki şu kimseyi öldüremem havasında takılan karakterlerden nefret ediyorum. Bunu senaristleyen ile kurgulayın adamdan da nefret ediyorum. Disneyland dizine çevirdiler.

konuya abone kullanıcılar 8

Yukarı Çık