"mutlu mu olmak istiyorsun? kimseden bir şey bekleme." -bob marley

Teen Wolf tartışma forumu

Tüm Forumlar > Teen Wolf > Sizce Theo Scott'u öldürüp Alfa veya Gerçek Alfa olur mu?

yeni konu aç Sizce Theo Scott'u öldürüp Alfa veya Gerçek Alfa olur mu?

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Sizce Theo Scott'u öldürüp Demon alfa, alfa , Gerçek Alfa olur mu? 5.sezon 10.bölüm fragmanında Theo Scott'ın karnına pençesini saplıyordu bu durum hakkında bilgisi olan lütfen yazabilir mi?

yeni bolumler gelmedin birsey diyemem sandıgımızdan daha farkılı seylerde olabilir ama theo scott ı oldurse alfa olsa dizi biter bence

öyle bişey olursa dızı bıter bence

Gece gece hiç güleceğim yoktu klasik türk mantığı başrol ölürse dizi biter ne alakası var başrol ölse bile dizi devam etmez mi ?

iyide başrollerden biri öldü neden olmasın belkide derek gibi olacak 4. sezonun finalinde derek ölüp tekrar gelişmişti belki de scott beta olacak ama şu da var gerçek alfanın gücünü çalamazsın

@Beyza_ Gerçek alfanın gücü çalınamaz bunu biliyoruz ama Theo bunu biliyorsa neden yapsın ki bidefa hem theo hemde ilk bölümdeki doktorların deneki içine kuş konulmuş adam neden pençe sallasın o zaman?

@Beyza_ bir de o adam neden mevkini almaya geldim desin?

Eğer başrol falan diyorsanız Allison öldüyse Scott neden ölmesin

@AlphaMan Bildiğim kadarıyla Beta'sı öldürürse ancak gücünü alabilir. Theo'da onun betası değil. Ki bence bu sezonda bir çok saçmalık oldu. Scott gerçek alfa olabilir ama henüz tam bir şeyleri bilmiyor. Yani b u 10. bölüm sezon finali mi tam bilmiyorum ama bence bu veteriner doktor bi çare bulucak bu tüm işlere.

scott ölmez bence ama başrollükle alakası yok.ne yani scott ölüp theo alfa olunca lydia liam stiles maila onun sürüsünde mi olcaklar sizce bunu kabul ederler mi*dizi zaten karışık iyice sarpa saracak.ben çöl kurduyla ilgili bir bağlantı düşünüyorum sezon başından beri vurgulanıyor.durun dahahiçbişey belli değil.

gerçek alfa olamaz olması için iyi olması gücünü kalbinden flan alması gerek.theo ipnenin teki

konuya abone kullanıcılar 9

Yukarı Çık