"+lütfen gerçeği söyleyin doktor ne kadar zamanım kaldı? -on. +on mu? on ne? -dokuz..." -house m.d.

Teen Wolf tartışma forumu

Tüm Forumlar > Teen Wolf > Sonra Niye Ergen dizisi?

yeni konu aç Sonra Niye Ergen dizisi?

Abi şu diziyi izleyenler neden bu kadar mal?(Herkes üstüne alınmasın) Bir tanesi var her boka spoiler verip ahdsdfhkfdjfdfds yazıyo ayrıca arkadaşın K tuşu çalışmıyo olsa gerek çünkü her boku Q'la yazıyo.(o kendini biliyo) diğer kanser tür ise "stiles ve derek vur banacılar" abi tamam adama aşık olabilirsinde yağğğ yirim .ss ponçiq yazmana ne gerek var bide şu shipciler var tabi Sıkatla elisın şipliyorum bu laflar çok kanser değil mi sizcede? Tamam herkes istediğini yazar da çok saçmalıyorsunuz aq.Yorumlarda avel avel küfretmezseniz sevinirim.Bide bazı sakatlar var kendileride ergen ama "Tin wölf izleyen ergendir","Teen wolf hırr QuRtLu MuRtLu" yazıyolar onlarda ayrı bi mal.Teen Wolf gayet güzel bi dizi sırf hayran kitlesi yüzünden diziye laf atmayın çoğu diziden daha kaliteli.

Aynen ya tamam shipleme çok derin olmadıkça bir şey değil o her dizide var ama yani izliyenlerin %90'ı böyle , mesela 'ayy aşqım Stilesss.' ? Tamam dersin 'Stiles'ı çok seviyorum.' ya da 'Stiles' yazıp yanına kalp koyarsın ama böyle yani izleyenleri bile diziden soğutuyorlar. O ergen diziisi diyenlerde yorumları okumadan izleseler diziyi severler de neyse.

Daha doğrucu bir açıklama getirilemezdi. Genellikle 13-14 yaş grubu liseye başlamamış ve liseye geçince artık kendi lisesinde de kurtadam, banshee falan çıkacağını hayal ediyor :D Dalga geçmekte hoş değil ama bazıları bunu gerçekten hak ediyor. O spoi yazanın da kafasının içinde ne var çok merak ediyorum. İnsanların kendisine küfür etmesinden falan hoşlanıyor olsa gerek, loser.

sonuna kadar haklısın geçen de biri parrish öldü diye tüm yorumları doldurmuştu gelip bir de üstüne forumda yalan yanlış başlık açıp içine yine yazmıştı sorunca bir nefretin var mı diye hayır aslında çok seviyorum yazmış böyleleri sadece bu dizide değil her diziden soğutuyorlar

Ulan bu diziyi izlememin sebebi bu ergen dizisi deme sebepleriydi, ama başladım 2 günde 2. sezona geldim ve araya baya dizi girdiği için 6 aydır izlemiyorum... Ama kısa sürede başlayacağım. Ve diziye b*k atanların burdan...

Sitedeki gerizekalılık seviyesini nirvanaya çıkardın aq

Bu ne ya , bunlarla uğraşacak kadar işsizsin yani?

Çok güzel açıklamışsın valla

+1 krşm

+1 evlat

TEENWOLF İZLEYEN VELETTİR QuRtLu MuRtLu xd

konuya abone kullanıcılar 10

Yukarı Çık