"ne derler bilirsiniz; ağzı olan konuşur. söyleyecek güzel bir şeyleriniz yoksa belki sadece çenenizi kapatmalısınız." -gossip girl

Teen Wolf tartışma forumu

yeni konu aç SPOİLER.

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

ALLİSONUN DİZİNİN DEVAMLI KADROSUNA KATILACAĞI KESİN DEĞİL FAKAT ARADA MİSAFİR OYUNCU OLARAK GÖRECEĞİZ

kız öldü nasıl görücez arkadasım? Hadi doktorlar dönüştürücek deseniz imkansız,kızın beden çürümüştür saçmalık olur

Allison gelmeyecek o öldü dizi karakterlerinde TBA yazısıda yok Isaac ölmedi Jacksonda ölmedi Derek efsaneleşerek gitti geri dönmeleri %80 12.bölümde gelip doktorları yenicekler bence

Belki hayal eder rüya görür felan bir bölümde görürsek öyle görürüz ama sanmıyorum. Isaac ve Jackson diziyi terk ettiler onlar da gelemez. Derek gelebilir ama sezonda olmayışının sebebi direktörle (tam kim hatırlamıyorum ama önemli biri) kavga etmesi o yüzden o da dönmez bence.

Derek 6.sezonda düzenli kadroda,Isaac ve Jackson belli değil ama Jackson bir panelde gelmeyeceğini söylemişti.Ya ama bence Allison dönecek gibi

Allison dönerse Lydia'nın ilk bölümde Aiden 'ı gördüğü gibi halüsinasyon olarak döner. 5x10 da büyük bir savaş olacağı ve eski karakterlerden üç tanesinin geleceği söyleniyor bana kalırsa bunlardan birisi Isaac birisi Mr. Argent ötekide Deucalion olacak.Derek isa 6. sezonda düzenli kadrodaymış. Bu sezon geleceğini pek sanmıyorum.

Ben bir yerde Issac'ın geri döneceğini duymuştum inşallah döner :)
BlackQuyinn 'in de dediği gibi halüsilasyon olarak görür büyük ihtimal..Zaten Crystal Reed kendi isteğiyle ayrıldığı için geri gelmez...

stilesstilinsli06 Crystal Reed kendi isteği ile ayrılmadı yanlış spoi veriyorsun Jeff ın kararıydı röportaj izlesen

Crystal Reed dönme ihtimili var çünkü tabutu gömüldüğünü falan görmedik Kate , i hatırlasanıza ölmüştü ama sonra geri dönmüstü

Allison insandı kurt vs başka birşey değildi kate veya peter gibi öldüğü düşünülüp geri dönemez o insandı eğer dönerse saçma olur dediğiniz gibi rüyada veya hayal olarak gelir gelirse . Ama allison herkes tarafından seviliyor ölmese güzel olurdu.
Ayrıca allisson diziden çıkmak istemiş ölmek değil.

HALÜSİNASYON OLSUN NE OLURSA OLSUN GELSİN BE:(((((((((((((((

konuya abone kullanıcılar 12

Yukarı Çık