"oz’un geri kalanında kimse kendisine davranılmasını istediği gibi davranmaz." -oz

Teen Wolf tartışma forumu

yeni konu aç stydia-bakın

sezon sonunda stiles ve lydia nın kızı olacağı söyleniyor.

Yalan çıktı o iş

Bi izleyicinin söylediği sözü senaristin yapıcağı senaryoyla bir tutmayın lütfen insanların aklı gereksiz yere karışıyo , kızlarının olucağını gram sanmam ama kurt adamlara yoğunlaşan bi dizi olduğu halde kurt adamdan çok boktan duygusal sahnelerle dolu olan bi diziden herşey beklenir ben allison u görebiliceğimizi düşünüyodum ama görünmedi son bölüm tamamen senaristin ellerinde :D

kesinlikle gerçek haberdir. jeff davis şöyle tweetledi "6b'de karakterlerin ebeveyn halini göreceksiniz. zaten biz böyle bir final planlıyorduk.

Senaryo hiçbi zaman senaristin elinde olmadı hiçbi dizi , film vb vb şeylerdede olmuyo senarist diziyi yazar şirket onay verir böyle tahmin edilebilir bi son kabul edilirse dizi yan dizi yapma hakkını popüleritesini ve bi çok fırsatını kaybetmiş olur böyle bi senaryodan böyle bişey beklenirmi beklenir ama hiç sanmıyorum ama olurmu olur yani :d

Çok saçma böyle büyük bir spoi vermezlerdi kimse üstüne alınmasın ama türk fanlar g*tlerinden bir şeyler uyduruyor hep.

Cansu fangirllerin hep yaptığı bişey :d shiplemeye yer arıyorlar sokaktaki köpeği görse bu golden diğer golden a kesin çakar " zihniyetiyle yaşıyorlar resmen aq

iyi o zaman isteyen inansın isteyen inanmasın finalde olur mu olmaz mı herkes görecek. sonra söylemedi demeyin.

konuya abone kullanıcılar 4

Yukarı Çık