"Geçmişi ne kadar derine gömdüğün önemli değildir. Geri gelir." - Frank Underwood

Teen Wolf tartışma forumu

Tüm Forumlar > Teen Wolf > Şükür bitti /no spo/

yeni konu aç Şükür bitti /no spo/

Evet bitmiş bulunmakta dizimiz aramızda başladıgı diziyi bitirme hissi kuvvetli insanlar olarak şükür bitti diyoruz he tabi izledigin bi kaç diziden biriyse bittigi için azcık için buruk olabilir. üzülme sadece bi çöpten kurtuldun. Varsa benim gibi düşünen buyursun iki laf edelimde diziye bitsin tamamen.

diziye laf etmeye gerek bence 6 sezon teenage girls hedef kitlesiyle bunu yapabildiler keşke çok daha önce daha sağlam konularda bitirselerdi lakin onlar parayı seçtiler :D bitti gitti kurtulduk. karakterin illa shiplenmesi konusunun zirvelerinden biriydi sıktı

Bitmiş olması beni üzmüyo izlediğim daha bir sürü dizide var zaten hayranı falan da değilim ama fazla uzatmadan saçmalaşma dan bitmesi çok iyi olmuş.

Sırf Dylan var diye başlamıştım. 5.sezona kadar her şey güzeldi. 6A da fena değildi ama ne zaman 6B sezonu başladı-sağlam bir konusu olmadığından ve tamamen boktan bölümler olmasıyla-işte o zaman onca çekilen sezon boşa gitti. Bence tadında bırakmalılardı ya da adam gibi çekeceklerdi o kadar

bitirdiği şeyi yarım bırakamayan birisi olarak 5. sezonu zar zor bitirdim 6'yı izleyemiyorum leşşş gibi dizi tamamen vakit kaybı

İlk üç sezon hedef kitlesi fantastik sever kişiler olup daha sonra ergen kız kitlesine dönen dizidir kendisi. Kitlesinin boktan oluşuyla dizi yavaş yavaş kitlesine uyum sağladı dizinin mükemmelliğinin doruğa ulaştığı 3.sezondan sonra yavaş boktanlaştı ve boktanlığın doruk noktası 6b oldu.

noluyor la burada.amma çok hain varmış.

konuya abone kullanıcılar 7

Yukarı Çık