"bilirsin cehennem ateşi kadının öfkesinin yanında sönük kalır." -supernatural

Teen Wolf tartışma forumu

Tüm Forumlar > Teen Wolf > Teen wolf hakkında bilmeyenlere bilgi

yeni konu aç Teen wolf hakkında bilmeyenlere bilgi

Allison ve Isaac geri gelecek. Lydia ya da Derek diziden ayrılabilir. Parrish ve Lydia çok zaman geçirecek. Jackson hakkında bir bilgim yok ama büyük ihtimal ile Arrow dizisinde tutulduğu için gelmez. Yeni bir şey öğrenirsem ya da sizin bilginiz varsa yorum yapın lütfen.. :)

Allison : Geri gelmeyecek
Isaac : Geri gelmeyecek
Jackson : Geri gelmeyecek
Derek : Diziden ayrılmayacak ama sürekli bölümlerde olmayacak
Lydia hakkında bilgi yok ama oda büyük ihtimalle devam eder

ne zaman basliyo bu dizi ?

evet cyrstal redd bir röportajında gelmeyeceğini belirtmişti. lydia diziden ayrılmaz sanmıyorum. ve cody allen christian -namı diğer pll'deki mike- diziye katılacak.

derek hakkında daha fazla bilgiye sahip olan varmı ?

ekstra bir bilgim yok ama zaten şimdiye kadar da diziye bi girip bi çıkıyordu, lazım oldukça görünüyordu. umarım kalıcılaştırırlar

allison gittiğinden beri dizi arayış içine girdi, yeni karaketerler olsun daha yoğun gelişen olaylar olsun hep gidişinin unutturup eski beğenisini toplamaya çalıştı fakat bu kadar fazla şey sadece kafa karışıklığına sebep oldu muhtemelen bu sezonda bir sürü yeni oyuncu girer çıkar. yani allison dönmezse iyice boka saracaklar gibi.

allisonun gelme ihtimali yok çünkü crystal reed diziden ayrılırken 28 yaşındayım ve bir liseliyi oynamakta güçlük çekiyorum dedi

Bence Jackson ve Isaac'in gelme şansı var ama Allison hayır.

bence jackson da gelmez arrow da oynamyo mu o

Allison nın dönmesi muhabbetinden sıkıldım artık. Bende seviyordum tamam ama gelmeyecek yani napalım.

konuya abone kullanıcılar 11

Yukarı Çık