"bazıları asla delirmez. ne kadar korkunç bir hayat sürdürüyor olmalılar.." -barfly

Teen Wolf tartışma forumu

Tüm Forumlar > Teen Wolf > Uzun zamandır yoktum biri demiş öldü şimdi..(spoi)

yeni konu aç Uzun zamandır yoktum biri demiş öldü şimdi..(spoi)

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

... görsünler deli efendi geri döndü. bunu yapmadan duramadım -_- neyse neyse bunu boş verin de sizce final nasıldı artık bitti dizi ve geri gelemeyecek maalesefte bölüm ne iyi ne de kötüydü idare eder yani en guzel yanı sonda ki konuşma ve toplu halde yurumeleriydi bence... keşke olayların devamı olarak spin off yapsalardı acayip merak uyandırıcıydı son sahne cunku... ama bu bolum hiç gulmediğim kadar guldum bazı sahneler de araya espiri katmayı unutmamışlar en azından.

https://www.youtube.com/watch?v=0DwyfmA-VUA

nasıl finaldisimi var listemdn bir çöp eksildi işte başladınmı bitir huyu yüzünden izledigim bi kaç diziden biriydi.

teuth- "izledigim bi kaç diziden biriydi." anladik baslik bile acmissin kardesim. anladik cok dizi izliyosun. anladik teen wolf senin o "ust sinif beklentilerini" hicbir sekilde tatmin edemedi. anladik diziyi sevmedin, ama cidden o lanet ellerini baska bi yere koysaymissin da boyle bos yorumlar yapmasaymissin. 6 sezonluk diziydi, o insanlar ne kadar calistilar ne saatleri, aylari, yillari gitti bu dizi ortaya ciksin diye. az saygin olsun.

dizinin 6.sezonunun ikinci yarısı çöp kere çöp, ilk yarı efsoydu ama ona laf yok

kirie gelip diziye cop demek ve saygili olarak degerlendirmek arasinda fark var. sen simdi gelip burda 6 sezonluk diziye cop dersen haddini bildirirler. lan ne demek bu? simdi sen diziye laf etcen ben de suscam mi saniyosun? sen daha evde 1 tarih ezber sorusunda takilirken adamlar kac saatleriyle o linelari ezberledi. gelip burda bana "herksss istdgini derrrr suscnnn!!!!!" ayaklarini cekme. kimse bir diziye cop diyemez. adam gibi birinin oyunculugunu begenmediyse belirtir, birinin gitmesine uzulduyse belirtir, efektlerin kotu oldugunu dusunuyosa belirtir ama tum diziye cop diyemez. hadi senin de avukatlik isin sekti guzelim ;)

kirie- bak olaylari saptiriyosun. baska diziler hakkinda konusmuyoruz ben demedim son sezon efsane diye. begenmemissin eyvallah ki, bende begendigimi soylemedim. burda simdi gelip kimse diziye cop diyemez dedim. o calisan adamlari ornek veriyosun ya kardesim simdi sen gitsen o adamlara ha turkiyede ha rusyada desen ki sen bu kadar calistin ettin ama copsun bak bakalim sen ordan sag salim cikabiliyor musun? kimsenin isine kucumseyemezsin. o senarist kadar aklin ya da yetenegin olsaydi adini coktan duyardik. adam senden daha tecrubeli, isini bilen biri ki teen wolf gibi bir dizide senarist. adamin isini sorgulayamazsin kardesim. senaryo kotu dersin, zayif dersin ama COP DI-YE-MEZ-SIN. anladin insallah. bos yapmanin luzumu yok ben diycegimi dedim, hadi eyvallah

Bu dizide de mantık ve gerçekçilik arıyorlar ya.. Hayal gücünle her şey mantıklıdır ve dizi hayatımda bi yer etti,güzel gitmedi güzel bitmedi ama o yeri de hep kalacak bende.

eneskaanerdogan- aynen kardesim, sonlarda bozmus olsa bile surda iki yarim kafali tum diziye cop deme hakki bulmus kendilerinde bide hakli cikmaya calisiyolar :D

tateswifey - kesinlikle sana katılıyorum, çöp olduğunu bile bile neden devam ettin o zaman eyy diğer insancıklar

konuya abone kullanıcılar 8

Yukarı Çık