"suya dinamit atana kadar balık tutmaya devam edebilirsin." -the big bang theory

Teen Wolf tartışma forumu

Tüm Forumlar > Teen Wolf > YAA BİZ ALISON ÖLDÜ DİYE AĞLADIK BU GARI TWD DE NINA YERİNE GECECEKMİS -.-

yeni konu aç YAA BİZ ALISON ÖLDÜ DİYE AĞLADIK BU GARI TWD DE NINA YERİNE GECECEKMİS -.-

BENCE NINA GIBI OYNIYAMAZ YA BU GARIYI HIÇ SEVMİYOM

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

allison güzel garı

Twd yi izlemiyorum ama allison nerde olursa olsun izlerim herhalde o yüzden şimdiden başlıycam dizinin detaylarını öğrenmeye

TWD yazınca "ulan Walking Dead ve Nina ne alaka" oldum bir an, öncelikle o TVD. ayrıca Nina'nın yerine oyuncu almazlar, çünkü açık kapı bıraktılar 6. sezon finalinde ona. ve zaten Crystal, Teen Wolf'tan ayrılırken daha ciddi projelerde yer almak istediğini belirtmişti, The Vampire Diaries de pek büyük kesimine hitap eden bir dizi değil neticede. yani yüksek ihtimal yalan haber, ha eğer geçerse kız kendisine yazık eder. zaten dizi gelmiş son sezona, ayrılmışsın Teen Wolf'tan ve benzer bir diziye geçiyorsun, ne mantığı var?

hayır nina yerine Victoria Justice veya lucy hale'i almayı düşünüyor ama Lucy PLL'yi bırakmazz bence

hayır nina yerine Victoria Justice veya lucy hale'i almayı düşünüyor ama Lucy PLL'yi bırakmazz bence

TVD 6.sezonun yarısında bunalıp bıraktım ben Nina diziden ayrıldı mı ?

ya nına yerıne derken alısın dızıye gircekmiş nına gibi stefle damon oynıycakmıs

cidden allison oynıcak nina yerine

oynıcakmı yerine yani :D

konuya abone kullanıcılar 9

Yukarı Çık