"ne derler bilirsiniz; ağzı olan konuşur. söyleyecek güzel bir şeyleriniz yoksa belki sadece çenenizi kapatmalısınız." -gossip girl

Teen Wolf tartışma forumu

Tüm Forumlar > Teen Wolf > yeni diziye başlamak istiyorum

yeni konu aç yeni diziye başlamak istiyorum

Arkadaşlar fringe game of thrones person of interest arrow supernatural the following ve benzeri dizileri izledim ve bazılarına hala devam ediyorum ama bildiğiniz gibi devam edenler de sezon finalinde, bana şöyle güzelinden birkaç dizi önerisi yaparsanız çok sevinirim :)

The vampire diaries , pretty little liars

Başka konuya yazmıştım kopyalayıp buraya yapıştırayım aynısını.

- Borgen (Danimarka dizisi, politik drama ama sağlamdır)
- Stonemouth (İngilizce seviyen orta seviye filansa dene bunu İngilizce altyazı ile. İki bölümlük klasik bir İngiliz draması)
- Banshee (Aksiyonu çok iyidir. Üstüne finalde yaptı gönül rahatlığıyla girebilirsin.)
- Rizzoli & Isles (Polisiye bir dizi ama oldukça eğlenceli. Şuanda 7. sezonunda ve bu sezon sonunda final yapacak)
- The Office (Komedi arıyorsan birebir)
- Rectify (Has dram dizisi. Oldukça güzel bir dizi. Başrol adamın oyunculuğuna hasta olabilirsin.)
- American Crime (American horror Story gibi her sezonu farklı konular işleniyor. Sağlam bir suç draması)
- The Slap (İster Amerikan ister Avustralya yapımını izle farketmez. İkisi de aynı zaten)
- Transparent (Komedi-drama dizisi. Güzeldir)
- Grantchester (İngiliz dizisi. Ben bu diziye bayılıyorum. İlk sezonunun Türkçe altyazısı var ancak ikinci sezon İngilizce. Denenebilirliği yüksek. Önerdiğim kişiler hep beğendi)
- The Honourable Woman (8 bölümlük bir mini dizi)
- The Man in the High Castle (İkinci Dünya Savaşı'nı eğer Almanlar kazansaydı ne olurdu? Tamamen bir alternatif tarih uyguluyorlar. Oldukça güzel bir yapım)
- Boardwalk Empire (Önemli mafya liderlerinin hayatına odaklanmış bir dizi. Finalde yaptı)

Aklıma bunlar geldi. Hep önerilen dizileri önermeyi hiç sevmem. Alternatif dizileri önermeyi, başkalarının da bu dizileri izlemesini daha çok severim. Umarım aralarından bazılarını izlersin :)

Pek fazla ceşitlilige sahip degilim dizi konusunda ama şu aralar 12 monkeys ile contaiment i izliyorum bana katılabilirsin :=)

Constantıne, Daredevil, Flash, iZombie, büyük ihtimalle izlemişsindir ama Teen Wolf, The Orginals, Merlin, The Big Bang Theory ve 2 Broke Girls. :))

breaking bead - dexter - Roots - Vikings - Daredevil - Preacher - Outcast.

How I Met Your Mother 9 sezonluk efsane bir dizi.

Shadowhunters önerim ama efektleri güzel değil düşük bütçeyle çekilmiş bir dizi ama bir yerden sonra efektler pek takmıyorsun. *gerçi ben izlerken halen küfür sayıyorum da efektler neden böyle diye* aynı şey flash için geçerli ama flash doğruyu söylemek gerekirse süper güzel bir dizi değil. Ama yinede kendini bağlıyor.

Ayrıca DAREDEVİL Agent of shiled jessica jones agent carter önerim

https://www.facebook.com/TeenWolf/?fref=ts beyler first look yayınlamışlar stilesi kımse hatırlamıyor mk

Teen wolf Final :( Haa bu arada peter geri donuyor İnşallah final olmaz :(

konuya abone kullanıcılar 8

Yukarı Çık