"birileri onu elimden aldı ve bıraktığı boşluğu kimse dolduramadı." -game of thrones

The 100 tartışma forumu

Tüm Forumlar > The 100 > 3. Sezon 2016 Mart

yeni konu aç 3. Sezon 2016 Mart

Facebook fan sayalarından birinde olan haber:
Sayfamıza Atılan mesajları Ve diyer Sayfaların Paylaşımlarını Göz Önüne Alarak Bir Kaç Siteyede Göz Gezdirdim Bulduğum Açıklamayı Sizinle Paylaşayim..
The CW kanalının sevilen dizilerinden The 100'ün 3. sezon yayın tarihi ileri bir tarihe ertelendi. The CW kanalanı yoğun programından dolayı The 100'ün yayın tarihinde oynama yaptı.
Ekim ayında 3. sezonu ile ekrana gelmesi planlanan The 100'ün 2016 Mart ayına ertelendi 3. sezon yayın tarihi. The 100 3. sezonu ile 2016'ı Mart'ında ekranlarda olacak.
2. sezon finalinde izleyenlerin akıllarına takılan soruların cevabı biraz geç olsada 2016 yılının Mart ayında cevap bulacak.
Denilen Gibi Dizimizde 1 Yıl Gibi Bir Gecikme Olacak Hepimize Geçmiş Olsun
bence çok yanlış bi karar the 100 kesinlikle 2. plana atılmaması gereken bi dizi...

Şimdi bi konuya objektif bakınca dizi piyasasına oturmuş ve yerleşmiş supernatural'in 11.sezonu çekiliyor yine 23-24 bölüm olacak ve büyük ihtimalde son sezonu olacak bence the 100 bunun yanında pek bi önemi yok hatta cw dizileri içinde 4-5. plana bile atılabilir tamam kabul güzel bende izliyorum diziyi ama Supernatural,the Vampire Diaries,Arrow,Beauty and the Beast,The Originals,Reign gibi yapıtları var pas geçtiklerime inanamazsın bile (The Flash,Jane the Virgin,iZombie,The Messengers) tabi dizi kültürün kısıtlıysa pek bişey diyemem kısıtlı derken hakaret anlamında değil hani sadece bi site üzerinden izliyosan sıkıntı olabilir birazcık daha açıl the 100'a fark atıcak yüzlerce dizi bulabilirsin

Bir CW dizisinden üst düzey kalite bekleyemezsin zaten ama izlemesi keyifliydi.

3. sezon ekimde başlıycak bildigim kadarıyla

@CanerAkdemir Dostum sende bunları bildiğine göre Supernatural'in çoğu dizinin yanında eskisi kadar tutulmadığını, Flash'ın konu ve firma rekabeti itibariyle DareDevil'in yanında mum gibi söndüğünü ve reyting almadığını, Arrow'un fazla karışık bi hal aldığınıda biliyosundur. Supernatural'in son sezonu olursa tutacağını sanıyorum ama son sezonu olacağınıda sanmıyorum ve maalesef The Wampire Diaries, Arrow gibi dizilerin yanında The 100'ün arka plana atılması bana saçma geliyor. Saydıklarımın hepsinide bitirdim ve konu itibariyle The 100 çok çok ilerde diğer serilere göre.

CW- DC dizilerini çok sevdiğim halde @DrawiL 'e katılacağım bence de öyle The Vampire Diaries ve Supernatural gibi efsane ve fazla sezonlu diziler de gördüğüm konu sıkıntısını the 100 da zerre görmedim ( inşallah daha da olmaz) . Konu sıkıntısı dediğim konu bulamamak değil yapımcıların çok büyük açıklarla sevilen diziyi boka çevirip. İzleyiciye "Bu ne şimdi Bonnie'yi vampir yapın ikisi de kurtulsun WTF?" gibi cümleler kurdurması :D

supernatural son iki sezondur bayağı uzatılmış fakat ilk 8 sezonun hakkını yiyemeyiz. the 100'ın bir bölümünde bile sıkılmadım fakat aynı şekilde supernatural'ın, arrow'un ilk 2 sezonunda sıkılmadım. hatta supernatural'ın 3 4 5 6 7 8'de de sıkılmadım. arrow'un 3.sezonu dehşet güzeldi bence. yani dizileri karşılaştırmadan önce; aynı seviyeye gelmesini bekleyin. the 100'ın 10 sezon olduğunu düşünün. gerçi, 12 15 civarı bölümle yayınlandığı için yine eşit olmaz fakat 205 bölüm olduğunu düşünün. işte o zaman supernatural'ın 10 sezonuyla karşılaştırın. yani anlatmak istediğim, emekleyen bir bebeği,koşabilen bir bebekle karşılaştırmayın. yaptığınızın bilimkurgu dizisiyle, komedi dizisini karşılaştırmaktan farkı yok.the flash'ın da gayet yerinde bir dizi olduğunu düşünüyorum fakat aynı şekilde the flash ve supernatural doğaüstü dizilerdir. the100 ise daha çok dram ağırlıklıdır. lütfen birbirine benzemeyen şeyleri karşılaştırmaktan vazgeçin.

konuya abone kullanıcılar 6

Yukarı Çık