"-seni öptüm. +biliyorum. ben de oradaydım." -the vampire diaries

The 100 tartışma forumu

Tüm Forumlar > The 100 > 3.sezon ve sonrası?

yeni konu aç 3.sezon ve sonrası?

2 yıl önce ilk iki sezonu izlemiştim. Üçüncü sezon sıktı ve bıraktım. Ayrıca 3 kitabını da okudum(bu arada diziyle hiçbir alakası yok) 3'den sonra hala aynı bokta devam mı ediyor yoksa biraz düzeltebildiler mi?

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

öhömm öncelikle kitapla dizi aşırı derecede farklı ve bence 4.sezon bok gibi ama devam edebilirsin 3.sezon gayet güzel bence en sevdiğim karakterin ölmesi beni derinden etkiledi ve 4.sezona karşı zaten aşırı bir nefret besleyip izlediğim için sevemedim ama hala saçma bir şekilde devam ediyor 3.sezon ve 2.sezon en sevdiklerim ya bence devam et belki seversin :) 3.sezonla 4.sezon baya farklı yani 4.sezon da çoğunlukla dünyanın sonuyla ilgileniyorlar

Kitapta biliyorsundur ki Bellarke vardı. Dizide de var mı? Çünkü benim izlediğim yere kadarında yoktu. Hala yapmamışlarsa devam etmem valla o kadar güzel bir şeyi nasıl yapmıyorlar aklım almıyor

umarım spoiler olmamıştır ya neyse zaten hiçbir şey benzemiyor bunu da benzetmezler herhalde

bellarke falan yok şuanlık 5.sezonda olursa iyicene bırakırım vallaha

ÜZGÜNÜM AMA CLEXA ŞİPIR KALBİM KALDIRMAZ 3.SEZON O KADAR GÜZELKİİİİİİİİİİ

KİTAPTA LEXA OLMADIĞI İCİN BELLARKE OK AMA DİZİDE BUNU KABUL EDEMEM BENCE DEVAM ET BELKİ CLEXA SEVERSİN :)

clexa gördüm ama ben ilk kitabını okuduğum için shipır kalbim bellarke diye atıyor djdkjösd

octavia seviyorsan eğer kesinlikle izlemeye devam etmelisin çünkü 4.sezonda octavia'nın yeri çok büyük 5.sezonda da ona ağırlık verecekler gibi duruyor

evet 3.sezon biraz diğerlerine göre zayıftı ama ben 4te toparladıklarını düşünüyorum

konuya abone kullanıcılar 4

Yukarı Çık