"yeah mr. white! yeah science!!!" -breaking bad

The 100 tartışma forumu

Tüm Forumlar > The 100 > 3 x 5 yorumu

yeni konu aç 3 x 5 yorumu

1- Lexa'nın savaş açmama kararının sebebi bence Clarke değil. Lexa şu diziye geldiği ilk bölümden beri barışı istediğini görüyoruz. Jaha Kane'e zamanında demişti "Lexa barış istiyor" diye. Sonra Lexa sırf insanlar ölmesin savaş çıkmasın diye sevgilisi Costia'yı işkenceler ettikten sonra kafasını koparan Ice Queen'e karşı savaş açmayıp bir de Ice Nation'ı koalisyonuna alan biri. Yani eğer Clarke kararında değişiklik yapmasını sağladıysa da sadece Lexa'nın o ani öfkesini yok etmesini sağlamıştır. Halkından 300 savaşçının katledildiğini görüp sakin kalmak imkansız.
2- Bellamy kardeşe gelelim. Clarke'a kalkıp "Bizi terk ettin" falan filan diyip trip atıyor. Kardeş bu Clarke bebe bakıcısı mı gittiyse gitti be. Bir de kalkıp Clarke'ın her gün acısını çektiği şeylerin üzerine basıyor... Sonra Clarke özür dileyince de onu anladığını söyleyecekmiş gibi yapıp umutlandırıp kelepçe takıyor... Bak ya...
3- Raven ve City of Light konusu var bir de... Raven'ın acısının geçmesi iyi hoş. Ama beni geberten konu bu bilgisayarda ki programın amacının dünyayı yok etmesi... Ravencığımın da bombalarla arası iyi. İnş Raven da Jaha gibi beynini yıkatmaz. Yoksa bu dizinin finalinde bu bilgisayar herkesi gebertir öyle sıçmık bir şekilde biter dizi.

içimi kustum buraya rahatladım...

1. Bence de Lexa barış istiyor. (Yine de Clarke'a aşık.)
2. R.I.P Bellarke.
3. Jaha o haplarını götüne soksun...

Zeynep Aslı haklısın Lexa konusunda.. Ama ikna eden Clarke olunca bende dahil herkes " Heda yine aptal aşığa bağladı"moduna geçtik. R.I.P. Bellarke süperdi koptum ya izle babamizle.. :) helvaları benden.. nasıl istiyorlarsa söylesinler... :) dövme önemli.. A.L.İ.E nin sembolü sonsuzluk Hedanın dövmesi.. tam ensesinde.. konuyu Hedaya bağlamazlar inş..

Bence o işaret yerlilerin dini ile ilgili bir şeydir ya ama yerliler ne yapacak onunla ilgili en ufak fikrim yok :/ ulan dizi her bölüm aklımda sorular bırakıyor

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

kutsal sembol dediler sonsuzluk işareti için.. ben seyretmeyi tercih edeceğim.. ve yorunmları okumayı.. inş iyi güzel bir şey olur.. ama o ilacı alan gidiyor ışık şehrine. son final bölümünde Heda ve Clarke oradalar..ilacı içip mi gidecekler başka yol mu bulacaklar benim merakım bu..!!!!

aa evet bak ben onu unutmuşum bu city of light bi boklar açacak başımıza

neyse boşverin clexa sevişçek jhsgksf

video var resim var..isterse sevişmesinler.... :)

neyse susayım ben.. burayıda Lexa Clarke sayfası yapmayım..

konuya abone kullanıcılar 3

Yukarı Çık