"başkalarının düşüncelerini dinlemekten kalbinin sesini duyamıyorsun." -supernatural

The 100 tartışma forumu

Tüm Forumlar > The 100 > 4. SEZON da Bellarke olcakmı

yeni konu aç 4. SEZON da Bellarke olcakmı

aslında ben bu diziye başlamadan önce kitap serisini okumuştum orada zaten bellarke oluyodu daha sonra diziyi izlemeye başlayınca aslında kitapdan sonra hayal kırıklına uğramıştım fakat dizi kitapdan ayrı olarak düşünürsek sardı yani. Ben kitapdan sonra dizide bellarke olmasını çok istiyodum hala istiyorum bence bu sezon olmasa bile 5 veya 6. sezonda bellarke olmasını bekliyorum ( sezonlar olursa) ama sizce 4. sezonda bellarke olucakmı veya diğer gelecek sezonlarda ??

biraz destan yazmış olabilirim fdnvösf

( olumsuz yorum yapmayın ya üzülüyom)

bellarke olursa gerçekçi olmaz ben clexa yı destekliyorum diye değil cidden öyle çünkü clarke ı oynayan kız Eliza Taylor bile röportajlarında söyledi clarke ın hayatının aşkı lexaydı ve kimseyi onu sevdğini kadar sevmicekti ha evet yapabilirler bellarke ama şahsi düşüncem gerçekçi olmayacağı yönünde

4. sezon bellarke olcak hissediyom jhsdflhsfdj

Jason B*llarke (lol) düşündüklerini söyledi ama Eliza üst yorumdaki gibi Lexa için Clarke'ın hayatının aşkı olduğunu ve Bellamy ile romatiklik istemediğini de söyledi. Belli olmaz izleyip göreceğiz. Çok fazla Clexa hayran var ve hala Lexa'nın geri dönmesini benim gibi isteyen çok fazla kişi var ters tepki alma ihtimalleri çok yüksek.

Olsun ya

Eliza Taylor bir röportajında Bellamy'nin Clarke için hiç sahip olmadığı abisi gibi olduğunu söylemişti.Yani Bellarke zor ayrıca Bellarke kesinlikle insanlara yapay gelecektir Lexa'dan sonra.

bence bellarke olmalı, hiçte yapay gelmez.

Lexa nin geri gelmesi sacmalik olur. Lincoln oldu, Finn oldu asil efsanevi asklar bunlardi. Kesinlikle bellarke i destekliyorum kimse ararlarindaki cekimi inkar edemez.

+ eger biri olumden donucekse Lincoln donmeli.

Lexa zaten artık dönemez, Lincoln beyninden vuruldu o da dönemez. Ayrıca Finn bence hiç efsanevi falan değildi Clarke'ı bulduğu gibi Raven'ı aldattı. Clarke da Finn öldükten sonra ölmesini sağlayan Lexa ile birlikte oldu, Finn'e körkütük olsa hemen etkilenmezdi. Bu dizide efsanevi aşk varsa onlar da Lincoln-Octavia ve Lexa-Clarke'dır. Bellamy ile Clarke arasında bir şey olacaksa kardeş gibi olmalı ama Bellamy aşık gibiydi 2 sezondur Clarke'a. Clarke pas vermez.

Bellarke videolarını izleyen herkes fark eder birşey varsa bile tek taraflı. Clarke onu kaybetmek istemediği biri gibi görüyor. Birşey olsaydı zaten 1.sezonda Bellamy ile Clarke tek kaldıkları zaman olurdu o zaman bile Bellamy etkileniyordu Clarke değil. Clarke hiç Bellamy'e Finn'e baktığı gibi veya Lexa'ya baktığı gibi bakmadı. Hayır tamam Belllamy hoşlanıyor olabilir ama Clarke'ın cevap verdiğini nerde gördünüz onu anlamıyorum kırk kez izledim her sezonu Bellamy diyor gitme Clarke ta tık yok Lexa diyor yanımda kal gördü herkes neler olduğunu neyin zoru yani YOK ÖYLE BİŞEY ...

konuya abone kullanıcılar 7

Yukarı Çık