"gerçek sadece bir algı meselesidir." -fringe

The 100 tartışma forumu

Tüm Forumlar > The 100 > 4.sezon ölecek isim (spoiler)

yeni konu aç 4.sezon ölecek isim (spoiler)

4.sezon ölecek isimle ilgili bir şeyler okudum, Raven diyorlar ve diziye bakılırsa gidişat hiç iyi değil. Umarım ölmez ya adam gibi adam bir Raven bir de Octavia kaldı kızlardan :(

ölmez rez

bende öle bişiler okudum ama inanmak istemiyorum birde keşke lexa geri dönse ya diziayı tadı vermio..!! Bi ravenla bide octavia kaldı yani ravemda ölürse bilemem heralde izlemem.. :(

ölür rez

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

raven bence ölürse en kritik yerde ölücek beyin felcinden

raven'a bir şey olmasın da emori'ye de olmasın çok zeki kız emori,

ya valla olur mu olur. Raven zaten sıkıntılı şu aralar beyinden kaynaklı ama cidden dizide bel kemiği olan kadınlara bir şey olmasın. Gerçi dizideki bütün kadınlar bel kemiği. clarke,raven,octavia,abbie,harper. Bi Emori'yi salla. O ölebilir çünkü ileride çok bela açıcak gibime geliyo. Bi de Jasper ölebilir artık djfskjfsk o da cozuttu iyice.

Ya tamam anladık seviyorsunuz Lexa'yı ben de seviyorum ama sıktınız artık dönmeyecek işte fantastik dizi değil bu uzatmayın.

raven ölürse dizi boka döner kusura bakmayın birkaç iyi karakter kaldı onlardan biri raven ölürse baya üzülürüm öldüreceklerini sanmıyorum ama ölme ihtimali yüksek

Bence gece kanı başarılı sonuçlanacak tam insanlığı kurtardık diyecekler pat bizim hatun (Raven) ölecek. Sadece tahmindir hiçbir yerden bir şey okumadım yada duymadım.

bencede Raven ölücek gibi hissediyorum bohta çıkabilir yani güvenmiyorum pek bu senaristlere

konuya abone kullanıcılar 10

Yukarı Çık