"Kocaman sarılmak istediğin insana,küçücük merhaba demek zorunda kalmak da en acısı." - The Originals

The 100 tartışma forumu

Tüm Forumlar > The 100 > 4. sezon onayını aldı

yeni konu aç 4. sezon onayını aldı

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Başlıktan da belli olduğu gibi 4. sezon da olacak. Bu olaya olaya sevinsem mi üzülsem mi bilemedim çünkü dizi iyice boka sarmıştı bu sezon. Lexa'nın öldüğü bölüm çok iyi bağlamıştılar sonunu ama ondan sonra yayınlanan bölüm hoşuma gitmedi. Zaten Lexa'nın ölümü de kötü olmuştu. Onun dışında dizi kısa bir araya girdi zaten. Konumuza gelecek olursak eğer iyiye gitmezse bu sezonun son sezon olmasını isterdim. Üzülürüz falan ama dizi için de kötü olur yani imdb puanı falan düşebilir. Son sezonları kötü olan diziler gibi değil de tüm sezonları iyi olan bir dizi daha iyidir bana göre. Diğer bölümlere de bakalım belki dizi diğer 2 sezonda da yaptığı gibi bir efsane dönüş yapacaktır. Sizin düşünceleriniz neler?

Çok sevindim içim rahatladı kolay kolay dizi beyenmem Annem altyazılı hiçbirşeyi izlemez ama bu diziyi çok seviyor 1 kere izledi 1 haftada bütün bölümleri bitirdi şimdi sorar oldu yeni bölüm geldimi diye
Bana gelicek olursak 100 sezonda sürse izlerim bu diziyi konu gayet güzel ilerliyor yerinde saymıyor devamlı gelişiyor bitince kendini yeniden defalarca izlettirecaktir.

son 2 bölüm 3. sezonu acayip iyi toparladı şahsen çok beğendim. 4. sezonun gelmesi tercihen çok isterim fakat şöyle bir şey var ki senin görüşüne de katılıyorum. ama bu iki bölümü bir izle ne kadar toparladığını göreceksin.

Bence 3.sezonu toparlayarak kapatıp, güzel bir geri dönüş olacak. Yani umarım öyle olur.

konuya abone kullanıcılar 3

Yukarı Çık