"hayatımın çoğunu hissettiklerimi hissetmemeye çalışarak geçirdim." -pretty little liars

The 100 tartışma forumu

Tüm Forumlar > The 100 > 5 sene nedir abi ya anlamadım ben

yeni konu aç 5 sene nedir abi ya anlamadım ben

şimdi radyasyonik bir ölüm dalgası gelecek ve insan elbetteki buna dayanamıyor eee o zaman bitkiler hayvanlar nasıl dayansın buna ! 5 sene sonra ne bulmayı umuyorlar acaba

Bro benim anladığım kadarıyla olay şu:Bu radyoaktif fırtına dünya üzerinde insanın yaşaması için elverişli bir ortam sağlamıyacak 5 yıl boyunca.Hayvanları bilemem ama bitkiler radyoaktif koşullarda insanlara göre daha çok yaşamaya uyumludurlar.Mesela ilk sezon bizim 100 kişilik ekip dünyaya indiklerinde bitkiler ve hayvanlar yaşıyordu tabi mutasyona uğramış bir şekilde.Ölmemişlerdi yani ama insanlar için yaşanabilir olması için 5 yıl geçmesi gerek.

Teşekkürler.Aklıma biraz daha yattı.

Ayrıca bkz: çernobilden geri kalanlar

Arkadaşında dediği gibi bitkilere pek bişey olmuyo onların yaşam ihtiyaçları falan daha uyumlu ve hayvanlarda yaşayabiliyo biraz kafayı yiyolarmış (filmde mutasyon olmuştu gerçekte de oluyo mu bilmem)
Bu arada muhtemelen dizide gelecek sezon şu olcak dışarı çıkaklar ve aaaa insanlar var meğer radyasyon bazı yerleri teğet geçmiş

:D

@Mr.Patiayak 5 yıl önceki şirince muhabbeti aklıma geldi :D :D

alie bi bölümde demişti dünyanın %5lik kısmımı ne yok olmıcak bitkiler falan o yüzden clarkın olduğu veya yaşadığı yer bitkilerle çevrili yanı bitkiler o bölgede yok olmamış

Ah be güzel kardeşim bu zihniyetle hiçbir diziden zevk alamazsın.
Cem Yılmaz'ın da dediği gibi gemicilik zihniyetiyle Titanik filmi izlenmez.
''Bu nasıl gemi filmi ee gemi battı''

Radyoaktif fırtınaya meydan okur bizimkiler bu zamana kadar ne zorluklar atlattılar bunuda atlatırlar ;)) (ben 3. sezonun yarısındayım ona göre yorum yaptım)

şu bilim kurgu dizilerinde veya filmlerinde neden hep mantık arama içerisindesiniz

konuya abone kullanıcılar 8

Yukarı Çık