"hayatımın çoğunu hissettiklerimi hissetmemeye çalışarak geçirdim." -pretty little liars

The 100 tartışma forumu

Tüm Forumlar > The 100 > 5.Sezon Hikayesi Ne olur sizce?

yeni konu aç 5.Sezon Hikayesi Ne olur sizce?

Sizce 5.sezonda ne olur bir şirket geldi uzaydan sanırım bu şirket çok güçlü bir şirket olacak ve çok çekişmeli geçecek yine

bence o gemiden yeni insanlardan çok eskiler çıkıcak

herkesi toplamaya çalışırlar zaten bi 5 bölüm bunlar uzaydan iner tekrar toplanır vs sonra işte 5-6 bölüm bu kötülerle savaşırlar kazanamazlar bir sürü kötü şey olur 1-2 karakter ölür.En sonda da şansları döner kazanırlar the end

Bence uzaya fırlatılan tek gemi tarzı şey Ark değildi. Belki şu anda Mars'ta yapmaya çalıştıkları gibi uzay üstleri vardı ve bu süre içinde onlar da teknolojilerini geliştirdiler ve tekrar dünyaya dönmek istediler. İnmek için de o civardaki tek yeşil bölgeyi yani yaşamın olduğu yere indiler. Mantıklı açıklamasını bulamadığım tek nokta neden sadece oraya hiçbir şey olmaması. Geri kalan olaylar da aynı olur yine ana karakterler ölmek üzereyken kurtulur, yan karakterlerden birkaçı ölür falan :) eğer tahminlerim tutmazsa yeni bir dizi çekecek kadar kurgu verdim onu çeksinler kdjhşkjdş.l

Bol flashbackli olacağı kesin.

dünyadakilerle işleri bitti yeni konu diye uzaya el attı adamlar daldan dala asdghasgvdjh

yav ben o kadar sene atladıklarına çok üzüldüm bol bol bellamy ve john sanhesi görücektim :( Baya flashack olur diye düşünüyorum clarke'ın yanında ki kızı hala çözemedim kendi kendine mi üredi kdlgfjwdfojfnvk

konuya abone kullanıcılar 6

Yukarı Çık