"birini seviyorsan onu asla incitmemelisin. asla." -american horror story

The 100 tartışma forumu

Tüm Forumlar > The 100 > 6. SEZONDA LEXA?

yeni konu aç 6. SEZONDA LEXA?

Sizce altıncı sezonda lexa olur mu?

Kadın öldü. Cesedinin üzerine iki kere dünyanın sonu geldi. Başka gezegen, başka sistem hatta belki başka galakside kaldı. Biraz zor sanki

Olmaz. Alycia'nın diziye dönmesi zaten kariyerinde geri adım atmak olur bunu yapacağını sanmıyorum. Çok isterim görmeyi ama biraz imkansız gibi. Belki final gibi tek bölümlük anı vs şeklinde

Son bölümde belki olabilir ama çok zor. Yine kesit kesit arada Clarke aracılığıyla görebiliriz ama Lexa nın diziye dönmesi doların düşmesiyle eş değer bence.

jason Alycia yı feartwd de oynadığı için çıktı dedi suçladı bir nevi gelmez yani Adam canı isteiği için LExa yı öldürdü kızı suçladı zor o iş hala ekmeğinden yararlanmya çalışıyor Lexa öldü reyting düştü Flame sayesinde ismini duyarız anca

madi'nin anılarında filan görürüz demeyi çok isterdim ama madi'nin söylediğine göre kumandanların yüzlerini görmüyor sadece onların yapmış oldukları şeyleri kendisi yapmış gibi görüyor. onu nereden anladın aq çocuğu derseniz madinin clarke'a söylediği şu sözü hatırlayın "ne zaman gözlerimi kapatsam seni month weather'ın dışında görüyorum sonra ben gidiyorum" yani lexa'yı madi sayesinde görme ihtimalimiz %1

Bildiğim kadarıyla önderlerin ruhları alev'e kayıt ediliyor yada alevde saklanıyor.Bu yüzden alevle ilgili yada madi ayrıcalığı ile lexa'yı görebileceğimizi düşünüyorum ve eğer lexanın geçmişte vazgeçtiği birşey clark'ı bu günlere getirdiyse ve bize bunu gösterirlerse 5. sezon finalinden sonra en çok buna duygulanırım

Clarke ve Clarke ın insanları Lexa nın Clarke a duyduğu aşk sayesinde katledilmekten kurtuldu ama LExa nın sonu oldu başka bir Heda olsaydı Bellamy inin uykusunda öldürdüğü 300 grounder ın hesabını keserdi bütün skykru yok olurdu çokda güzel olurdu özellikle Bellamy nin yaptığının bedelini ödemesini isterdim Lincoln Lexa da onun yüzünden öldü

konuya abone kullanıcılar 6

Yukarı Çık