"biri nasılsın diye sorduğunda gerçek bir cevap beklemiyor." -the vampire diaries

The 100 tartışma forumu

Tüm Forumlar > The 100 > başlamalımıyım?

yeni konu aç başlamalımıyım?

sizce başlamalımıyım filmin konusunu falan detaylı anlatırmısınız

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

En dangalak soru ben de cevap vermeye bayılıyorum.

Öncelikle soru eki olan mısınız ve mıyım ayrı yazılır. Ayrıca bu bir film değil dizi.

Konu dizinin ana sayfasında yer alıyor. İnanır mısın Türkçe yazıyor hem de!

Sizce sorusunun cevabı ise bence sen bu IQ seviyesi ile başlama anlamazsın zaten. Ama ortamlarda muhabbet ederim, kız yapar bu dizi diyorsan bence kesin başla.

"Ehehe yeryüzüne iniyorlar meğer orada da insanlar varmış ehehehe" diye gezersin.

@Rhizzu hocam biraz sert olmamış mı? yazdıklarınızda haklısınız fakat yazıdaki üslup şeklinizle haksızsınız. Burada birbirimizi kırmaya gerek var mı? lütfen.

Arkadaşımızın sorusuna gelecek olursak, rhizzu'nunda söylediği gibi ilk önce istersen "dizi sayfası" kısmından konuyu bi gözden geçir hoşuna gider ise başla, ama ben genede sizden "izleyici" kısmındanda fikir alayım dersen. Dizi hakkında yorumlarım şöyle olacaktır: Dizi tamamen çok hoş insanı inanılmaz derece mutlu eden hemde mutsuz eden sahneleri mevcut. Karakterler çok hoş dizideki kaplamalar, dizayn yerleri hoşunada gidecektir. Efekt kısmıda çok hoş zaten. konusuyla beraber çok iyi işleniyor hoşuna gideceğini düşünüyorum. Sen bir kaç trailer ve konuyu gözden geçir. Umarım the 100 izleyicisi olarak seni aramızda görürüz. :)

@Klzmoon

Sinirlenmemek elde mi? Sanki bana dizilerle kontrat imzalayacaklar. Her dizinin altında bu başlık var tiksinmedik mi artık? Dizinin sadece ilk bölümü yayınlanmış; hemen altında başlık başlamalı mıyım?

Sorulan sorunun cevabı var. Bu dizinin türü belli, konusu yazıyor PILOT diye de bir bölüm var. 3 maddeyi kendince inceleyip karar vermek ne kadar zor bir iş?

Şu kirliliğe gerek var mı sence?

kesinlikle başla

öncellikle yukarıda bir dangalak ileri geri konuşmuş o adamın dediği kitabın kapağına bakıp almak gibi birşey onda tabiki konuyu anlatmak için daha ayrıntı kullanıcaklar ben dizi hakkında yorumuma dönüyüm kitap kadar güzel değil bu bir gerçek ve öyle tam puanlık dsa bir dizi değil ama ort nın üstünde bir dizi

Kesinlikle basla

başla hemen

@Theclearone
Bahsi geçen dangalak olarak cevap vereyim. Dizinin resmi güzel başla demedim ki kitabın kapağına bakıp almakla eşdeğer olsun.

Dizinin konusunu var oku, türü yazıyor seç, Pilot diye bir bölüm var izle dedim. Bunun neresi kapağa bakıp kitap almakla aynı.

Çomar sen önce Türkçe öğren. Daha ne yazdığımı anlamamışsın. Gerçi hoş ben de senin ne yazdığını anlamadım.

eskiden bnde böyle şeyle soruyordum ama pişman oldum. kendi isteğinle dizi başlamalısın ve bu arada böyle şeyler sormayın sıktı o derece :)

benim favori dizim kesinlikle başlamalısın

konuya abone kullanıcılar 10

Yukarı Çık