"birini tanıdığını sanıyorken sonra bir bakıyorsun aslında hiç tanımıyormuşsun." -dexter

The 100 tartışma forumu

yeni konu aç Bellarke

Sizce Bellamy ve Clarke arasında bir şeyler olur mu ? İlerleyen bölümlerde ben bekliyorum umarım da olur.

Her dizide boyle isim kombinasyonlarindan biktim, arkadasim ask dizisi degil bu ya, yapmayin etmeyin.

Dizinin kitabında Bellarke var, dizide de olur diye düşünüyorum :)

D.

Ergen dizisinden tam sıyrılmış iken böyle bir şey yapmazlar.Finn karakterini öldürmeleri hata bir de bunu yaparsalar 2 katı hata

bence finni öldürmeleri hataydı diziye heyecan veriyodu finn için savaş yapsalardı dah heyecanlı olurdu ve izlenme sayısı artardı

bence finni öldürmeleri hataydı diziye heyecan veriyodu finn için savaş yapsalardı dah heyecanlı olurdu ve izlenme sayısı artardı

yok yaa iyi ki öldü Finn o kadar şeyden sonra kurtulsaydı asıl saçma ve kimsenin ölmediği ergen dizilerinden olurdu ama bence Bellarke olmaz aralarındaki bağın Carol ve Daryl tarzı bir bağ olacağını düşünüyorum.

Olacağını düşünüyorum ve destekliyorum ^^ .

Kitapta finn diye birisi yokmuş bile öldürmeleri iyi oldu bence. Ve bence büyük ihtimal bellarke olur aşk dizisi değil ama her diziye gerek bence :D

Finn iyi ki öldü kaliteyi düşürüyordu

Bence de olmalı ama böyle vıcık vıcık olmasın arada bir-iki geçse yeter :P

konuya abone kullanıcılar 14

Yukarı Çık