"dünyada görmek istediğin değişimin parçası ol." -prison break

The 100 tartışma forumu

Tüm Forumlar > The 100 > DİZİ BENCE...

yeni konu aç DİZİ BENCE...

yani o kadar dizi izledim ama en güzeli kesinlikle buu diyebilirim siz ne düşünüyosunuz efso dizi

benim icin dizi 10 uzerinden 7.efsane dizi diyil,ama yinede izlemeye deyer dizi.bide bellarke olsun artik.Lexa yi severim ama Clexa yi hayir.

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

^sakin lexa zaten öldü

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

çok fazla mantık hatası var aslında ve potansiyeli kesinlikle daha fazla ama favorim. en iyisi olduğunu sanmıyorum ama tam anlamıyla bağlanabildiğim tek dizi

Hayatımda en çok bağlandığım dizi bu. Her karakterini ayrı seviyorum ama açık ara Lexaya bayılıyorum ki 3x7 den sonra Fear The Walking Dead'e başladım onun için. Diziye dönecek olursak da bence eksik yönleri yok belki çok sevdiğimden ama cidden yok yani. 4. sezon gümbür gümbür geliyor. Sabırsızım.

aynen4. sezon fena olacak gibi sabırsızlanıyorum. bende lexa yı seviyorum ama clexa ya hayır bencede

hayatımda en çok sevdiğim dizi got ama bu da baya güzel sabırsızlıkla bekliyorum ve bence clexa ♥

Tvd'den sonra en çok diğer bölümünü merak ettiğim beni sürükleyen dizi ayrıca bellarke iyidir

Dizi ilk cıktıgı sezonda izlemeye baslamıstım ilk sezon bildiniz 100 ergeni dunyaya yolluyorlar hepsi hayatta kalmaktan önce kim kimi durttu pesindeydi bıraktım sonradan guzellesiyorsa baslayayım tekrar :D

jackshephard1 emin ol senden daha çok dizi izlemişimdir ayrıca zevklerin yaşla ilgili olduğunu düşünüyosan 13 yaşında olduğunu belli etmiş olursun ve dizinin ilk sezonunu harbiden geçmişe bakınca nasıl izlediğimi anlamıyorum hrbiden çok saçma ama 3. sezonun efsane olmasına bakınca İYİKİ İLK SEZONA KATLANMIŞIM DİYORUM

konuya abone kullanıcılar 7

Yukarı Çık