"insanlar hakkında olumlu düşünmek onları iyi biri yapmaz." -house m.d.

The 100 tartışma forumu

Tüm Forumlar > The 100 > DİZİDEN SIKILMAK,MURPHY VE SPOILER

yeni konu aç DİZİDEN SIKILMAK,MURPHY VE SPOILER

açıkçası uzun süredir diziyi takip etmiyorum çünkü diziyi izlerken biraz sıkılmaya başlamıştım.dağınık kafayla izlediğimden de hızlı değişen olaylara adapte olamıyordum.kabul edelim 3.SEZONla beraber dizi farklı bir yola girdi ve takip etmesi daha zorlaştı dört gözle izlenilmesi gerekiyor artık.benim dizinin başından beri en beğendiğim ve ısındığım karakter MURPHY.murphy'nin sahneleri benim bıraktığım yerde biraz artmıştı.daha da arttıysa tekrar izleyeceğim bana murphy'nin sahnelerinin artıp atmadığını kaç dakika göründüğünü falan söyleyebilir misiniz,gidişatı nedir murphy'nin?diziyi izlemeden önce SPOILER YEMEYE BAYILIYORUM.SPOILER İSTİYORUM.

konu çok daha güzelleşti Murphy aklına bile gelmiyor insanın tavsiyem izle MURPHYi sahneleri fazla hatta 1 2 bölüm var Murphy nin ON PLANDA olduğu ve DAHADA ÖN PLANA ÇIKACAK GİBİ DURUYOR

3. sezon da dizi çok değişti diye düşünmüştüm ama bence hala çok güzel, keşke bırakmasaydın sıkılınacak bir dizi olduğunu düşünmüyorum izlediğim en kaliteli dizilerden biri hatta

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Murphy sahneleri 3. sezonda arttı. 3. sezon konusu ve kendisi bana göre harika gidiyor kesinlikle izlemelisin. Sadece biraz fazla ölüm oldu gibi

Ben de 3. sezonun bazı bölümlerinde gerçekten baya sıkılmıştım konu nereye gidicek falan diye düşünüyodum şuan eski haline döndü baya iyi gidiyo ve yine bayadır murphy ön planda oynuyo

bu iki üç bölüm dizinin kaderini belirliycek gibi gözüküyo

konuya abone kullanıcılar 5

Yukarı Çık